Online závody s nejlepšími českými profesionály !

  Trénink  

Tento týden máte jedinečnou šanci se zúčastnit prvního virtuálního závodu pořádaného pod záštitou Českého svazu cyklistiky a jeho partnerů, za kterým stojí především reprezentační trenér silnice Tomáš Konečný (mimo jiné i trenér Cyklotreninku). Závody jsou otevřeny i pro širokou veřejnost, tak si nenechte ujít příležitost poměřit síly s našimi nejlepšími profesionály! Mimo jiné by se ho měli zúčastnit např. Honza Hirt , Zdenda Štybar i Roman Kreuziger. Z bajkerů již potvrdil účast na prvním závodě náš současný jednoznačně nejlepší maratonec Martin Stošek (trénuje též pod vedením Cyklotreninku).

Závod se bude konat na platformě ROUVY. Všichni, kdo vlastní chytrý trenažér si tak můžou na chvíli užít závodní atmosféru a vydat ze sebe maximum, ani nebudete vědět jak. 

Kdy se závody konají ? 

15. května 2020 v 18:00 – eGP Czech Cycling Federation – Toscany 

22. května 2020 v 18:00 – eGP Czech Cycling Federation – Mt. Ventoux 

Obou závodů se budou moci zúčastnit cyklisté nehledě na věk a výkonnostní úroveň. Oceněni věcnou cenou budou první tři ve všech kategoriích dle rozpisu mládežnického ČP na silnici – TECHNISERV CUP a první tři v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu ve výši 5, 3 a 1 tisíc korun. Hodnocena bude také kategorie hobby jezdců, přičemž kromě věcných cen pro první tři bude vítězi zaslán reprezentační dres českého týmu. 

Tak neváhejte a přihlašte se viz odkaz níže !

Toskánsko

Mt. Ventoux