TRÉNUJ S NÁMI PRO VYŠŠÍ VÝKON

  Cyklotrenink, Trénink  

Proč trénovat s námi, proč trénovat s CYKLOTRENINKEM.

Hned na začátku je dobré zdůraznit jednu důležitou zmínku. Ano spolupracujeme již dlouhodobě s nejlepšími cyklistickými profesionály, ale jsme tu především pro vás, pro výkonnostní a amatérské cyklisty, pro hobby cyklisty, kteří třeba ještě ani nezávodí a možná nebudou.

Je jedno, zda jezdíte MTB maratony, cross country, gravel nebo silniční závody. Nabízíme vám stejný přístup ke spolupráci jako profi cyklistům v každé oblasti spolupráce.

Všichni naši trenéři standardně aplikují nejmodernější trendy tréninku, mají zkušenosti jak s profi závodníky, tak s amatéry. Využívají aktuálně nejkvalitnější SW pro přípravu a analýzu dat.

Máte pocit stagnace výkonnosti, chcete se v závodech posouvat vpřed či nemáte už chuť si sami připravovat plány, které vás neposouvají? Jste psychicky unaveni z dlouhodobých neúspěchů v závodech?

Tak proč to nezkusit?

Jaké výhody přináší taková spolupráce s námi  pro cyklistu?

Dobrý trenér zkrátí mnohdy vaše období pokusů a omylů! Proč nemít vedle sebe odborníka, který to dokáže?!

Mít dobrého trenéra znamená mít proti sobě důvěrníka „vrbu“, psychologa, člověka, který vám bude naslouchat, který poradí, jak konkrétní trénink odjet, bude analyzovat denně vaše tréninková i závodní data, ale i vaši psychiku. Bude mít totiž velmi dobrou představu o vaší výkonosti, o vašich přednostech a především o vašich slabinách. Často se bude dívat  na váš trénink trochu z jiné perspektivy než vy.

Dobrý trenér vás upozorní na slabé stránky!

Připraví vám takový tréninkový plán, který bude odpovídat vašim aktuálním výkonnostním schopnostem a který vám zajistí cestu vzhůru.

Bude to bolet, ale naučí vás zodpovědnosti.

foto: Jaroslav Svoboda