Právě teď získejte slevu 15 %

  Cyklotrenink, Trénink  

Možná právě teď plánujete první jarní cyklistické tréninky. Už se nemůžete dočkat a třeba už máte vybraný některý závod, kde si chcete otestovat svoji výkonnost. Tak to je také nejvyšší čas šlápnout do pedálů a zapracovat na zlepšení výkonnosti.

A proto právě teď přicházíme se slevou (při použití slevových kódů HOBBY15 nebo TOP15), kterou můžete uplatnit na program HOBBY nebo TOP s měsíční platbou bez závazků. Pokud jste ještě váhali, tak nyní máte skvělou možnost vyzkoušet si, jak zlepšíte svoji výkonnost pod osobním vedení našich trenérů. Tréninkový plán je vždy sestaven na míru, podle vašich časových možností. Přitom získáte možnost pravidelné komunikace a zpětné vazby. Vaše tréninkové úsilí je pak efektivní, bez zbytečných chyb a omylů.

Dlouhodobě spolupracujeme s nejlepšími cyklistickými profesionály, ale také s mnoha výkonnostními a amatérskými cyklisty. Nabízíme vám stejný přístup ke spolupráci jako k profi cyklistům v každé oblasti spolupráce.

Všichni naši trenéři standardně aplikují nejmodernější trendy tréninku, využívají aktuálně nejkvalitnější SW pro přípravu a analýzu dat. A hlavně mají nespočet zkušeností a odborných informací.

Tak proč to to právě teď nezkusit?  Pokud ještě váháte, tak nám pošlete přes tento formulář vaše dotazy a my vám obratem odpovíme. Cyklistická sezóna již klepe na dveře 🙂