Cyklotrenink podzimní kemp techniky s Kristiánem Hynkem, 1.-3.listopadu 2019

  Cyklotrenink, Trénink  

Rádi bychom Vás pozvali na náš tradiční podzimní víkendový kemp, kde se pod vedením zkušených profiků můžete na bajku zdokonalit v technických dovednost. Termín konání je 1. – 3. listopadu 2019.

A tento rok je to opravdu exklusivní, protože celý víkend se Vám bude věnovat Kristián Hynek – čerstvě stříbrný z posledního MS XCM z Grächenu a také Martin Stošek, letošní maratonský mistr republiky a sedmý na právě proběhlém MS . Na odborné rady se můžete ptát dalšího člena Vitalo Future Cycling Teamu Roberta Novotného alias Giovana. Také zde bude další maratonský reprezentant Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade). Na neděli dokonce přislíbil svoji účast i náš nejlepší XCO závodník Ondra Cink (Kross Racing Team)!

Letošní kemp se koná v Dobřichovicích v moderním ***hotelu Pivotel MMX. Jak už název napovídá, je to hotel s vlastní výrobou výborného piva. A z Dobřichovic je to kousek do těch správných bajkových terénů v Brdských lesích, takže o kvalitní vyjížďky je v tomto případě postaráno.

Tradičně bude toto setkání začínat v pátek v podvečer,  bohatý program zahrnuje jak dopolední a odpolední tréninky v terénu se zaměřením na zlepšování technických dovedností, tak večerní program s diskusí k tréninku a technickým dovednostem. Třešničkou na dortu bude jistě zajímavé vyprávění a předání zkušeností celého Vitalo Future Cycling Teamu ať už z etapáku Cape Epic nebo posledního maratonského MS na kterém Kristián Hynek vybojoval stříbrnou medaily. Bohatý program bude zakončen v neděli odpoledne.

Věříme, že s touto hvězdnou sestavou prožijeme  neopakovatelný víkend, projedeme si terény a zjistíme, jak je to jednoduché, když nám to profesionálové vysvětlí a ukážou. A taky osobní diskuse a spousta neocenitelných zkušeností – to je hlavně to, co si můžete odnést z tohoto setkání s našimi nejlepšími bajkery.

Příjezd do Dobřichovic je možný v pátek 1.11. od 15 hod.  a v 19 hodin začínáme společnou večeří! Cena kempu je 5.700 Kč a zahrnuje ubytování ve dvojlůžkových pokojích, plnou penzi a samozřejmě kvalitní tréninkovou náplň pod vedením profesionálů. Pro klienty Cyklotreninku je cena s 20 % slevou, tj. 4.600 Kč. A pokud jste právě z nejbližšího okolí a nechcete ubytování s plnou penzí, ale zůčastníte se našich vyjížděk a večerního programu, tak pro Vás máme cenu 3.300 Kč.

Pro čtenáře MTBS nabízíme slevu 10 % z ceny při uplatnění promo kódu, pouze z varianty 5700 Kč, která zahrnuje ubytování s plnou penzí. Cena je ponížena na konečných 5130 Kč. Na jiné ceny se sleva nevztahuje.

Odkaz na ubytování: Pivotel MMX

Těšíme se na příjemné setkání a věříme, že si odnesete spoustu nových dovedností a zážitků 🙂