Tréninkové programy nově

  Cyklotrenink  

Nové tréninkové programy jsou na světě. Ve spolupráci s našimi partnery jsme připravili nové tréninkové programy Základ, Hobby a Top. Předem je však nutné oznámit i to, že pro naše stávající aktivní klienty se prakticky nic nemění. Můžou minimálně celý letošní rok zůstat ve vybraných pr

Nové tréninkové programy jsou na světě. Ve spolupráci s našimi partnery jsme připravili nové tréninkové programy Základ, Hobby a Top.

Předem je však nutné oznámit i to, že pro naše stávající aktivní klienty se prakticky nic nemění. Můžou minimálně celý letošní rok zůstat ve vybraných programech a pokračovat v nich! A samozřejmě i již využívat naší nabídky slevových programů.  Ale mají možnost kdykoliv přejít na jimi vybraný nový tréninkový program.

Jaké jsou rozdíly a co přinesou nového?

Tak především se jedná a velmi zajímavé slevové nabídky našich partnerů pro jednotlivé typy programů. Ať už to je ENERVIT, EQUINOX, Speedweaponry, SWEEP, Paul Lange Ostrava.

Dále nám jde  o zkvalitnění spolupráce  s našimi klienty v programech Hobby a Top. Zkvalitnění aktivní komunikace o tréninku a tudíž zlepšení dopadu na tréninkový proces.

Vzhledem k velkému rozmachu používání měřičů výkonu nejen ve světě, ale v poslední době i v Čechach ( a tento trend v západních zemích a USA je více než zřejmý), jsme se rozhodli nabídnout našim stávajícím(po přechodu na nový program) a novým klientům, kteří nevlastní tento měřič výkonu, možnost zápůjčky měřiče výkonu na celou sezónu! 

Naší snahou je především neustále zlepšovat kvalitu tréninkového vedení, ale nabídnout  aktivním klientům velmi zajímavý slevový program, včetně dle nás ojedinělé nabídky zápůjčky měřiče výkonu.

Věříme, že i mnoho stávajících klientů touto nabídkou nepohrdne a „přestoupí“ do nového progamu dle vlastního uvážení.

Více se dozvíte po otevření podsložky TRÉNINKOVÉ PROGRAMY .