Kemp techniky 2015 – opět na Ostaši

  Cyklotrenink  

Tak přátelé, už bylo na čase oznámit termín bajkového CYKLOTRENINK KEMPU 2015 Datum konání: 16.-18. říjen 2015 Místo: Chatová osada OSTAŠ (kde také jinde, něž na Ostaši 🙂 ) Chcete se naučit v terénu na svém horském kole něco víc, pod dohledem zkušených závodníků? Chcete příští ro

Tak přátelé, už bylo na čase oznámit termín bajkového CYKLOTRENINK KEMPU 2015

Datum konání: 16.-18. říjen 2015

Místo: Chatová osada OSTAŠ (kde také jinde, něž na Ostaši 🙂 )

Chcete se naučit v terénu na svém horském kole něco víc, pod dohledem zkušených závodníků? Chcete příští rok ujíždět soupeřům třeba právě díky náskoku při sjíždění obtížných sjezdů a výjezdů? Tak i proto a pro vás jsme připravili další pokračování našeho „kultovního“ kempu. Jste vítáni vy noví účastníci a samozřejmě i vy ,kteří jste se zúčastnili předešlých ročníků. Na všechny se budeme těšit.

Koho jsme pozvali a kdo se vám bude věnovat?

Petr Sulzbacher a jeho bratr Tomáš Sulzbacher – místní znalci všech tras

Franta Žilák – mistr republiky XCO Masters – domácí špičkový bajker

Michal Kaněra – bajková stálice a další z talentů místní lokality.

a jistě ještě překvapíme nějakým jménem a především kvalitním technikem a lektorem v jedné osobě.

 

Kemp bude zahájen jako obvykle v pátek 16.10. 2015 v 1900 hodin společnou večeří a po ní dojde k představení lektorů, odhalení náplně víkendového kempu a témat pro oba večery.

Ostaš nabízí skromné ubytování, dobré jídlo v plné penzi , skvělé lektory a především každoročně výbornou společenskou atmosféru, pro kterou je náš kemp stále vyhledáván a žádán.

Vzhledem k lehce omezené kapacitě chatové osady Ostaš a především pro každoroční zájem prosíme o včasnou registraci. Bližší a konkrétní informace obdržíte po registraci, resp. přihlášení .

Přihlásit se. můžete pomocí online formuláře.