CykloTrenink v novém dresu !

  Cyklotrenink, Trénink  

CykloTrenink se oblékl do nového dresu!

Nové barvy a grafická úprava, mobilní verze, více informací, ale samozřejmě stále profesionální trenérské vedení s využitím nejnovějších informací, zkušeností a metod.

Při změně designu jsme vyšli z naší osvědčené barevné kombinace a jak logo tak celou naši vizáž trochu zmodernizovat. Modrá ručička v logu symbolizuje naše zaměření na zlepšování výkonnosti. Původní blankytně modrou jsme nahradili hned dvěma modrými odstíny.

Celkově jsme se snažili zjednodušit a zpřehlednit nabízené informace. Věříme, že na první pohled oceníte jednoduchost a snadnou orientaci. Naše zaměření je stále stejné a proto vás na těchto stránkách chceme informovat o tréninkových metodách a nových přístupech, přinášet analýzy a vyhodnocení jak profi tak hobby závodníků. Občas zabrousíme i do technického vybavení, výživových doplňků, technologických vychytávek, regeneračních technik a prostě vám chceme zprostředkovat všechny podstatné informace, které ovlivňují váš trénink a výkonost.

Samozřejmě naším základem zůstává tým zkušených trenérů pod vedením MUDr.Karla Martinka. Ke každému sportovci je přistupováno individuálně, podle jeho výkonnosti, časovým možnostem a nastaveným cílům. A u nás, samozřejmě i amatérský sportovec může mít stejný tréninkový přístup jako profesionál. I když našimi rukami prošlo za 15 let fungování stovky sportovců, tak v galerii Závodníci si můžete prohlédnout alespoň některé z našich současných.

Pravidelně vám budeme přinášet nové informace, které si můžete pročíst v sekci Blog. A také jsme ještě doplnili rubriku Trenér radí, kde najdete především rady k aktuálnímu průběhu sezóny. Samozřejmě nás zajímají i vaše dotazy a návrhy, co byste zde chtěli najít, co vás zajímá a chcete se dozvědět.

Věříme, že si zde každý najde ty své informace a hlavně, že si pod naším vedením zvedne svoji výkonnost a získá větší uspokojení ve svém sportovním zaměření.