Kemp techniky na Kokoříně s Honzou Škarnitzlem , Ondrou Cinkem a Jitkou Škarnitzlovou se prostě vydařil!

  Cyklotrenink, Trénink  

Kemp techniky na Kokoříně  s  Honzou Škarnitzlem , Ondrou Cinkem a Jitkou Škarnitzlovou se prostě vydařil!

Letos jsme změnili lokalitu a především Honza Škarnitzl se svým otcem Tondou  nás provedl technickými pasážemi Kokořínska. Krásných terénů a technických pasáží je v lesích Kokořínska opravdu dost, takže si to všichni perfektně užili. Každý si mohl podle svých schopností a limitů vyzkoušet předem připravené a vytipované nástrahy. A především to mohl okoukat a přiučit se jak to dělají zkušení profíci. Honza Škarnitzl a Ondra Cink měli dostatek trpělivosti, aby některé náročné pasáže předvedli a vysvětlili. A pak už to bylo na každém jak se k tomu postaví.

A ani večer, když jsme odložili kola, jsme se nenudili. Především Ondra musel dlouho odpovídat na zvídavé otázky jak takový světový tým Bahrain Merida funguje, jaká jsou jeho specifika a vůbec jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací a Ondrovo názorů. Samozřejmě bylo otázek nejen na Ondru, ale i Honzu Škarnitzla i Kristiána Hynka, který se k nám přidal v sobotu večer, bylo požehnaně a diskutovalo se až do pozdních hodin. A krom toho se nám o kola  staral reprezentační mechanik Pavel Čábelický, který nás navíc provedl základním servisem, což samozřejmě v jeho precizním přístupu zabralo 2 hodiny poutavého výkladu.

No prostě po všech stránkách se kemp vydařil a my věříme, že se nejen všichni zdokonalili v technických dovednost, ale také si odnesli spoustu osobních neopakovatelných zážitků. Děkujeme všem účastníkům a především našim profíkům, za skvělý nezapomenutelný víkend!