Reference

Co o nás říkají naši cyklisté.

Po ukončení angažmá v silničním WourldTour teamu Bahrain Merida jsem byl unavený a demotivovaný. Karel Martinek mě ale dokázal znova nastartovat, motivovat a bez jeho každodenní péče a profesionálního přístupu k budování výkonnosti bych teď nebyl na současné úrovni. Bez naši každodenní spolupráce si to už nedokáži představit.

Ondra Cink


S Cyklotreninkem trénuji již několik let. Jsem pracovně velmi vytížený a chci se též věnovat rodině. Záleží mě na efektivním vedení. S trenérem Honzou Rajchartem vše pravidelně diskutujeme a analyzujeme. V zimě trénuji i závodím na běžkách a k tomu mě Honza upravuje plány, aby to mělo logiku k prioritě, jíž je kolo. Honza mě sedí především lidsky a cítím výrazný posun ve výkonnosti i technice.

Luboš Korbel


S Karlem Martinkem jsem spolupracovala několik let. Pan Martinek má spoustu kladů, které oceňuji... Za prvé, mluví i česky :-). Je nejlepší ve svém oboru, vždycky mi dobře poradil. Má dlouholeté zkušenosti, a hlavně měl stejné názory na skladbu tréninku. Určitě doporučuji, pokud nechcete v tréninku dělat chyby.

Tereza Huříková


Bez tréninku v mém kalendáři už to nejde ☺ Každý trénink je pečlivě naplánován, zasazen do kontextu ročního období, výkonnosti a časových omezení amatérského cyklisty. Kolo mně baví, ale občas chybí motivace. Ale říct trenérovi, že se mi nechce, když máte naplánovaný trénink, prostě nejde. Za 7 let spolupráce s Karlem jsem se posunul o 100 % a výkonnostní tendence je dále stoupající.

Jiří Krejčí


Byla jsem unavená, jezdila jsem intenzivně a nezlepšovala se. Karel Martinek provedl zátěžové testy a podle nich navrhl změnu tréninku. Už po třech měsících jsem začala mít opět radost z kola! Spolupráce s Karlem si moc cením, opravdu moc! Roky se věnuje profesionálům i hobíkům jako jsem já a vážím si ho nejen jako trenéra, odborníka, ale i motivátora, a skvělého člověka.

Klára Vitásková


Již 5 let spolupracuji s Ondrou Koblihou. Naše spolupráce mě vyhoupla do reprezentace, v roce 2019 jsem se zúčastnil Mistrovství Evropy v XCO v Brně. Jsem velmi spokojený, výkon se stále zlepšuje a naše komunikace, analýzy tréninků a závodů jsou i pro mě velmi inspirativní do další práce. Odborná i lidská stránka Ondry mě motivuje nadále pokračovat ve spolupráci a posouvat mé limity.

Tomáš Ševců


Zahájila jsem druhý rok spolupráce s Ondrou Dudkem. Pro mě je důležité, když trénink vede někdo, kdo věci rozumí a kdo je mi blízký i věkem. Poslední sezóna byla pro mě náročná jednak maturitou a opakovanými zdravotními problémy. Ondra mi hodně pomohl vše zvládnout. Nyní studuji vysokou školu, ale vím, že mě Ondra připraví na novou sezónu co nejlépe.

Aneta Novotná


S Karlem jsem spolupracoval v době mé působnosti v týmech OMEGA Pharma – QUICK STEP a T-MOBILE. Není u nás moc lidí, kteří rozumí cyklistickému tréninku tak jako on. V době spolupráce jsme byli v každodenním kontaktu, v případě nemoci či změně závodního plánu Karel okamžitě reagoval změnou tréninku. Karla doporučuji každému, kdo nechce v tréninku ztrácet čas zbytečnými omyly.

František Raboň