Cyklotrenink Kemp Techniky 2016 je opět po roce tady - Ostaš a opět Ostaš

MSF_1655.JPG

Jan Hirt celkovým vítězem Kolem Rakouska 2016

hirt.jpg

Minulou sobotu byl odstartován silniční etapový závod Okolo Rakouska, na kterém startoval za polský tým CCC i Jan HIRT, svěřenec Karla Martinka.

A že si nevedl vůbec špatně nám ukazala 3 etapa, kde Honza dojel na třetím místě a následující den dokonce ve čtvrté  královské etapě zvítězil a oblékl žlutý trikot! 

Ten pak už ve zbytku závodu uhájil a dovezl ho až do Vídně. 

Před ním z Čechů vyhrál pouze Roman Kreuziger sr. v roce 1991. A v 68. ročnících tohoto závodu, který se podařilo přes všechny problémy od roku 1947 každoročně zorganizovat!, stáli na stupních vítězů pouze tito Češi:

1977 - 2. Jiří Konečný, 3. Svatopluk Henke; 1982 - 2. Libor Matějka; 1983 a 1984 - 3. Lubomír Burda; 1985 - 2. Libor Matějka; 1990 - 2. Roman Kreuziger sr.; 1991 - vítěz Roman Kreuziger sr.; 1993 - 3. Roman Kreuziger sr.; 1995 - 2. František Trkal; 2011 - 2. Leopold König; 2015 - 3. Jan Hirt a 2016 - vítěz Jan Hirt.

Velká gratulace pro našeho závodníka ve službách polského týmu CCC

 

MS XC 2016 z pohledu našich profesionálních závodníků

skarna.jpg

Na mistrovstvím světa XCO v Novém Městě na Moravě. Z 36 reprezentantů reprezentovalo CYKLOTRENINK 5 závodníků.

Junioři David Bártek (trenér Ondra Kobliha) a Pepa Jelínek ( trenér Karel Martinek)

Ženy  do 23 let Jana Czeczinkarová

ELITE Ženy Jitka Škarnitzlová

ELITE Muži Honza Škarnitzl ( všichni pod vedením Karla Martinka)

Pepa Jelínek zajel výborný závod a skončil jako druhý z Čechů na 17 místě! David Bártek se bohužel již s formou nepotkal( především z důvodů nekonečných nominací ) a dojel 62. 

Janinka Czeczinkarová měla v kategorii žen do 23 let ty nejvyšší ambice, byť tato kategorie byla nabitá skvělými závodnicemi. Reálně jsme počítali s umístěním do 10 místa, bohužel to nebyl den D a ačkoliv měla výborné nohy ,tak nebyla schopna se dostat do potřebného tempa. Přesto dojela na výborném 12 místě jako nejlepší z našich děvčat! 

V Elite ženy jsme měli jedinou zástupkyni Jitku Škarnitzlovou. 10 dní před závodem jí však začalo bolet koleno a musela na 5 dní zcela vysadit z tréninku a v závodě se toto ukázalo jako velký problém. A Jitka dojela na 44 místě.

Letos výborně jezdící Honza Škarnitzl , t.č. vedoucí závodník českého poháru v cross country, nedělní závod rozjel ve velkém stylu a v průběhu klání se pohyboval mezi 12-16 místem. v pátém kole však začal mít problémy s řazením, lehce zvolnil a to se ukazálo v plné míře při průjezdu do posledního kola ,kdy se mu přetrhl řetez a bylo po veškerých nadějích. Jelikož se však jednalo o mistrovství světa, tak Honza zastavil a v depu  si nechal  vyměnit řetěz a závod dojel! Sice až na 64 místě ,ale dojel. Závod nám však ukázal ,že je Honza prozatím dobře připraven na start v Riu a při redukovaných počtech závodníků se mužeme dočkat i umístení na hranici desítky ,což by byl veliký úspěch. Nechme se překvapit


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 05.09.2016 aktuality a výsledky

  Kolo pro život Plzeň 2016

  IMG_3595.JPG

  Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

  Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

  Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

  Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!

  Všem děkujeme za výborné výkony.

 • 12.07.2016 aktuality a výsledky

  Rozhovor s Janem Hirtem

  Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.

 • 12.07.2016 aktuality a výsledky

  Silniční TransAlp z pohledu našeho závodníka Jirky Šraina

  web-TTMS0675.jpeg

  Náš závodník Jirka Šrain a jeho kamarád Petr Harnoš se letos poprvé  zúčastnili legendárního  amatérského silničního etapového závodu Trans Alp 2016!

  Nedalo mi to a poprosil jsem Jirku o krátké zhodnocení jejich účasti v tomto etapáku! A řeknu to takto: ONI SE JEN NEZÚČASTNILI, ALE ONI ZÁVODILI a skončili v tom velkém množství závodníků v kategorii na 37 místě a  na celkovém skvělém 67 místě! Klobouk dolů a velká gratulace oboum klukům!

  Tady je krátká Jirkova zpověď:

   

  pokračovat »

 • 11.07.2016 aktuality a výsledky

  Povedlo se! Jan Hirt se stal celkovým vítězem "Okolo Rakouska"

  image.jpeg

  Vítězem silničního etapového závodu  Okolo Rakouska 2016 se stal Jan Hirt. Obrovská gratulace k vítězství v závodě "68. Österreich Radrundfahrt!".


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači