REGENERACE

ilustrační obrázek

V tomto článku Vám chceme představit zajímavý přípravek pro sportovce. Na trhu je velké množství ať už známých a dostatečně marketingově podporovaných či méně známých a speciálních přípravků. A samozřejmě, pokud pravidelně sportujete, trénujete a závodíte, tak regenerace a její podpora je velmi důležitá součást.

 IMUREGEN je unikátní doplněk stravy s více než šedesátiletou tradicí, vyvinutý předními českými imunology. Jedná se o český preparát na zcela přírodní bázi, který je jedinečným pomocníkem pro podporu imunitního systému a při regeneraci organismu. Není to marketingový produkt nadnárodních firem, ale byl po dlouhá léta vyvíjen a testován v Československu již od První republiky. Po válce za hlubokého socialismu byl používán především v onkologické léčbě a byl i testován pro armádní účely. 

Jeho předností je zrychlení regenerace poškozených buněk a vyrovnávání imunitního systému. IMUREGEN je unikátním komplexem dietárních nukleotidů, peptidů, esenciálních aminokyselin, vitaminů a minerálních látek, který se vyznačuje bioaktivními účinky. IMUREGEN zvyšuje odolnost proti virovým infekcím vč. infekce chřipkovým virem. 


A jak jej můžeme využít při sportu, detoxikaci a regeneraci ? 


Pro sportovce je vyvinut přípravek s názvem IMUREGEN REGENERACE+. Základní složkou přípravku je extrakt ze sibiřského ženšenu. Ten je již po staletí využíván jako takzvaný adaptogen, působící na obnovení energie, zvýšení fyzické síly a odbourávání stresu organismu. Velmi důležitou funkcí je také jeho působení na odstraňování překyselení. Přípravek dále obsahuje zinek, který napomáhá k normálnímu stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky, přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Další složkou je vitamín C, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu i po něm. 


Kdy použít přípravek IMUREGEN REGENERACE+: 


- před sportovním výkonem, 

- při regeneraci po fyzické zátěži, 

- při detoxikační kůře a překyselení organismu, 

- v období stresu a zvýšené zátěže. 


IMUREGEN je možné užívat jako samostatný potravinový doplněk např. ve formě kapslí. 

Přípravek je kompletně přírodní, bez chemicky vyrobených doplňků. A je nenávykový, nemá žádné vedlejší účinky. 


IMUREGEN dnes používají profesionální sportovci a proto i my jsme pro Vás, své klienty, domluvili výhodnější podmínky pro jeho nákup. Výběr různých prostředků pro regeneraci, posílení imunity a zvýšení fyzických schopností najdete přímo na eshopu www.imuregem.cz 

Pokud použijete náš slevový kód CykloIMU25, tak získáte slevu 25 % na celý nákup a to i opakovaně bez limitu objednaného množství. Budeme rádi, když nám předáte svoje zkušenosti s tímto jedinečným přípravkem a pokud budete potřebovat, tak rádi poradíme i s výběrem produktů a jejich použití.
Podpora imunitního systému a zdraví na prahu nové sezóny

Další sezóna je za námi a pomalu se rozbíhá nová. Bohužel „startuje“ s nástupem sychravého...

Imuregen s námi výhodně

Základem kvalitní sezóny cyklistů (sportovců) je pevný imunitní systém a jeho podpora v tomto období....

Nápoje a pitný režim (nejen) při sportu

Jaká je funkce potu pro lidský organizmus? Jeho složení, doporučená časování a množství příjmu tekutin...

Zotavení a regenerace po výkonu

Co rozumíme pod pojmem regenerace? Čím a jak optimálně doplnit svalový glykogen? Důvody, proč nepodceňovat...

Výživa a suplementace během výkonu

Co obsahuje tento díl: zdroje energie pro vytrvalostní výkon čím nejefektivněji doplňovat energii během sportu...