REGISTRACE DO SYSTÉMU CYKLOTRENINK.COM

DĚKUJEME ZA REGISTRACI!

Na uvedený e-mail byl odeslán odkaz pro aktivaci Vašeho účtu.
V případě potíží nás prosím kontaktujte na info@cyklotrenink.com.

Vyplňte prosím tento jednoduchý registrační formulář.

VLOŽTE SVÉ ÚDAJE

Email*
Heslo*

Zvolte program (volitelné)

Zvolit program

Váš program

Zvolit program

Váš program

Zvolit program

Váš program

Jméno*
Příjmení*
Rok narození*
Přezdívka*
Telefon

Pole označená * jsou povinná.

Chci dostávat newsletter.

Souhlasím s podmínkami níže.


ZAREGISTROVAT

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Upozornění: vámi zvolené přihlašovací jméno bude veřejně zobrazeno. Pokud nechcete ukazovat svoje jméno a příjmení, nepoužívejte je jako přihlašovací jméno, naopak si zvolte přihlašovací jméno, které vám zajistí anonymitu. Email nebude veřejně zobrazen.

Odesláním formuláře dává čtenář v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro marketingové účely a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: přihlašovací jméno na webové stránce. Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro komunikaci se čtenářem.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu uvedenou v kontaktech a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán.

Pravidla diskusí:
Do diskusí mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé. Každý registrovaný uživatel je povinen dodržovat Pravidla diskusí.

V diskusích je zakázáno:
Zveřejňovat vulgární, pornografické nebo jinak společensky nepřípustné příspěvky. Zveřejňovat odkazy na jiné internetové stránky, jejichž obsah nesouvisí s tématem diskuse a na stránky, jejichž obsah je v rozporu se zákony České republiky. Zveřejňovat obchodní informace, prezentovat jakékoliv komerční produkty a aktivity. Vkládat vícenásobně se opakující příspěvky. Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.