PROČ TRÉNOVAT PRÁVĚ S NÁMI?

Jsme na trhu od roku 2003. 17 let zkušeností s tréninkem přes Internet je něco, co žádný z našich domácích konkurentů nemá.

Neděláme „pokusy na lidech“ – trénink na dálku není pro naše trenéry první trenérskou praxí, ale cestou jak zpřístupnit rozsáhlé trenérské zkušenosti a znalosti, co nejširší cyklistické veřejnosti.

Všechny námi nabízené programy mají jedno společné. Vždy vám plán připravuje zkušený trenér, se kterým máte možnost o svém tréninku komunikovat.

Nenabízíme počítačem generované prefabrikované plány, ale vždy a pouze individuální přístup trenéra – člověka jehož znalosti jsou vám k dispozici.

Ve všech našich tréninkových programech získáte stejně kvalitní tréninkový plán. Klíčovým parametrem určujícím cenu konkrétního programu je  čas, který váš osobní trenér bude věnovat analýze vašich tréninkových a závodních dat (s využitím nejmodernějších programů) a tudíž na kvalitní přípravu tréninkového plánu a následně i na společnou komunikaci. 

Kvalitu trenéra určují zejména výsledky jeho svěřenců. V našem archivu  najdete vždy dost důkazů o tom, že své práci rozumíme.

Dokážeme připravit plán opravdu na míru a opravdu pro každého. Nezáleží na tom, zda právě začínáte brát cyklistiku vážně, nebo jezdíte už dlouhé roky. Vždy dokážeme najít ten správný impuls k dalšímu růstu výkonnosti.

Nezáleží na tom, kolik máte času. Každému z vás pomůžeme najít co nejoptimálnější tréninkový plán, i stanovit reálné výkonnostní cíle, tak aby v rámci svých možností dosáhl maximálního zlepšení.