Tomáš Konečný

Jeden z našich nejlepších profi cyklistů novým trenérem cyklotrenink.com

Mistr republiky v roce 1999 v silničním závodě.

Vítěz 16. etapy závodu VUELTA v roce 2001. Účastník Tour de France v roce 2002, VUELTY v roce 2001 a 2004.

Bývalý závodník týmu DOMO-FARM FRITES a TELEKOM.

Mnohonásobný reprezentant Československa a České republiky na světových šampionátech v silniční cyklistice.

Vyškolen v metodice tréninku Cyklotrenink.

kontakt: tomas.konecny@cyklotrenink.com

Novinky

• 21.06.2015 aktuality a výsledky

KPŽ ORLÍK

IMG_4893.JPG

Další závod Kola pro život na Orlíku je historii. Těžký závod z pohledu počasí a bahnitého terénu vyhrál Pavel Boudný , předitel Matoušem Ulmanem a Honzou Strožem.

Z našich závodníků se nejlépe umístil na 31. místě celkově a 8. V kategorii Adam Sedláček, o místo celkově 32. a 11. v kategorii dojel Ondra Mikule, 60. celkově a 19. v kategorii dorazil do cíle Martin Hajný .  Kapitán našeho týmu Sváťa Hajný pokořil sobotní závod na 179 místě a 13. místě v kategorii!.

všem našim klukům gratulujujeme!!!

Z našich klientů se výborně popral z tratí predelším Tomáš Homolka, jenž dojel celkově na 37. místě a v kategorii 4. !!! David Trávníček obsadil 72. místo celkově a  9. v kategorii.

Díky patří i těmto dvěma borcům!

a příští vikend se sejdeme opět na KPŽ ve Vrchlabí.

• 23.05.2015 aktuality a výsledky

ŠKODA BIKE 2015

P5230220.JPG

Tak a jeden z nejprestižnějších závodů v Plzni  ŠKODA BIKE  zná své vítěze. Na dlouhé trati došlo k nádhernému špurtu nejsilnější čtveřice dnešního závodu a první místo vybojoval Ivan Rybařík, před Jirkou Reehem a třetím Ondrou Paurem. Bramborová medalie zbyla na " Fábu" , neboli na Láďu Fabišovského.  Ale je potřeba zdůraznit i naší( Cyklotreninkovou) výraznou stopu v podobě celkově 10. místa Josefa Havla18. místa a "bedny" čili 3. místa v kategorii Jardy Tomáška! Na 22. místě celkově a 4. v kategorii dojel další náš závodník a tím nebyl nikdo jiný, než další  plzeňák Tomáš Homolka. O místo za ním dorazil na 23. místě celkově a 5. v kategorii třetí hoch CYKLOTRENINKU Marťas Šesták.

Gratuluji vítězům, ale především děkuji za vzornou reprezentaci týmu CYKLOTRENINK naším klukům, Jardovi, Tomášovi a Martinovi!