Tomáš Konečný

Tomáš Konečný

Jeden z našich nejlepších profi cyklistů novým trenérem cyklotrenink.com

Mistr republiky v roce 1999 v silničním závodě.

Vítěz 16. etapy závodu VUELTA v roce 2001. Účastník Tour de France v roce 2002, VUELTY v roce 2001 a 2004.

Bývalý závodník týmu DOMO-FARM FRITES a TELEKOM.

Mnohonásobný reprezentant Československa a České republiky na světových šampionátech v silniční cyklistice.

Vyškolen v metodice tréninku Cyklotrenink.

kontakt: tomas.konecny@cyklotrenink.com


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 31.07.2014 aktuality a výsledky

  KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

  Skarnitzl J.gif

  V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

  Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!

  Na 32. místě celkově a 5. v kategorii dojel do cíle Ondra Mikule i po nepříjemném pádu. 35. celkově a 6. v kategorii skončil po defektu náš trenér a závodník v jedné osobě Ondra Kobliha!

  Pokračujeme dál: Martin Hajný tentokrát skončil na 103. místě a 18. v kategorii. 166. místo  a 22. v kategorii bral Radek Šolc. 200. místo celkově a 46. v kategorii byl David Hromada, Sváťa Hajný dorazil na 320. místě celkově a v kategorii na 24. místě. A na závěr 324 dojel Petr Dlab a v kategorii obsadil skvělé 7. místo!!! 

  na kratší trati jsme měli jediného zástupce Aleše Kroužeckého, který dorazil do cíle na celkovém 72. místě ( zlepšení oproti loňsku o 20 míst a 10 minut!), kategorii bral 20. místo. Jemu a všem našim borcům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci

 • 22.07.2014 aktuality a výsledky

  MTB "Karpatský pedál" 2014- první bedna našich silničářů (na MTB závodě)

  Karpatský pedál I (2).jpg

  12. června se uskutečníl  další ročník závodu  "Karpatský pedál" v oblasti jedněch z nekrásnějších českých lokalit "Bílých Karpat". Závodu se zúčastnil i náš závodník , byť ze silniční sekce, Tomáš Švihálek a rozhodně je čím se chlubit. Celkově skončil Tomáš na 56 místě z více jak 300 účastníků závodu a v kategorii vystoupil na stupně vítězů jako třetí .

  Děkujeme za vzornou reprezentaci týmu a věříme, že tímto výborným výkonem a výsledkem  dal velkou motvaci i našim ostatním silničářům, pod vedením  kapitána silničního týmu Václava Klause ml. !


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači