Tomáš Konečný

Tomáš Konečný

Jeden z našich nejlepších profi cyklistů novým trenérem cyklotrenink.com

Mistr republiky v roce 1999 v silničním závodě.

Vítěz 16. etapy závodu VUELTA v roce 2001. Účastník Tour de France v roce 2002, VUELTY v roce 2001 a 2004.

Bývalý závodník týmu DOMO-FARM FRITES a TELEKOM.

Mnohonásobný reprezentant Československa a České republiky na světových šampionátech v silniční cyklistice.

Vyškolen v metodice tréninku Cyklotrenink.

kontakt: tomas.konecny@cyklotrenink.com


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 20.01.2014 aktuality a výsledky

  Cyklomaraton Winter Hradec Králové 2014

  okolo hradce.jpg

  Pro více než čtyři stovky nedočkavých bikerů si na sobotu připravili v Hradci Králové první letošní bikový maraton. I přes dlouhodboě příznivé podmínky pro cyklisty jako dělané bez sněhu a mrazů bylo na trati bláta více než dost. Cílová fotografie mluví za vše. Celkovým vítězem se stal Hradečák Martin Horák, následován naším klientem také z Hradce Králové, Martinem Splítkem a Janem Procházkou. Nejrychlejší ženou v cíli pak byla Ivana Loubková. Všem gratulujeme!

   

   

   

  pokračovat »

 • 01.12.2013 aktuality a výsledky

  Máte rádi výzvy? Hledá se cyklista do týmu na Race Across America

  unnamed 2.jpg

  Náš kamarád a zapalený cyklista Jirka Kříž se spolu s dvěma dalšími podobně nadšenými kamarády chystá na legendární RAAM - Race Acrross America. Píše: "Mám dva parťáky a chybí nám čtvrtý do „“časovkářského“ týmu. Všichni tři jsme vášniví cyklisté tělem i duší, např. jeden z nás jel silniční závod na paralympiádě v Sydney, jeden z nás úspěšně zajel Crocodile Trophy a jeden z nás objel na kole svět. Silniční závod, na který se chystáme, není obyčejnou časovkou, není v Evropě, není levný a šance na jeho absolvování se naskytne třeba jednou za život (nebo spíš vůbec). Časový limit je 9 dnů, délka trasy 4850 km, nejvyšší bod 3310 m, nejnižší bod -70 m a konkurence je převeliká. Tým jede štafetovým způsobem, zázemí poskytují doprovodná vozidla s podpůrným týmem.

   

   

  pokračovat »


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači