Tomáš Konečný

Jeden z našich nejlepších profi cyklistů novým trenérem cyklotrenink.com

Mistr republiky v roce 1999 v silničním závodě.

Vítěz 16. etapy závodu VUELTA v roce 2001. Účastník Tour de France v roce 2002, VUELTY v roce 2001 a 2004.

Bývalý závodník týmu DOMO-FARM FRITES a TELEKOM.

Mnohonásobný reprezentant Československa a České republiky na světových šampionátech v silniční cyklistice.

Vyškolen v metodice tréninku Cyklotrenink.

kontakt: tomas.konecny@cyklotrenink.com

Novinky

• 23.05.2015 aktuality a výsledky

ŠKODA BIKE 2015

P5230220.JPG

Tak a jeden z nejprestižnějších závodů v Plzni  ŠKODA BIKE  zná své vítěze. Na dlouhé trati došlo k nádhernému špurtu nejsilnější čtveřice dnešního závodu a první místo vybojoval Ivan Rybařík, před Jirkou Reehem a třetím Ondrou Paurem. Bramborová medalie zbyla na " Fábu" , neboli na Láďu Fabišovského.  Ale je potřeba zdůraznit i naší( Cyklotreninkovou) výraznou stopu v podobě celkově 10. místa Josefa Havla18. místa a "bedny" čili 3. místa v kategorii Jardy Tomáška! Na 22. místě celkově a 4. v kategorii dojel další náš závodník a tím nebyl nikdo jiný, než další  plzeňák Tomáš Homolka. O místo za ním dorazil na 23. místě celkově a 5. v kategorii třetí hoch CYKLOTRENINKU Marťas Šesták.

Gratuluji vítězům, ale především děkuji za vzornou reprezentaci týmu CYKLOTRENINK naším klukům, Jardovi, Tomášovi a Martinovi!

• 20.05.2015 aktuality a výsledky

KPŽ Mladá Boleslav

V sobotu 16.května  se uskutečnil další díl seriálu Kola pro život v Mladé Boleslavi. Jako vždy byli aktéry této šou i naši klienti a především závodníci našeho týmu CYKLOTRENINK

Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný z týmu ČS - Accolade.  24. celkově a 6. v kategorii dojel Pepa Holub, který každý závod atakuje dvacítku nejlepších! Ondra Mikule  skončil na 36. místě celkově a 9. v kategorii. Standa Koros opět zajel skvěle a dorazil do cíle 47. celkově a 12. v kategorii. Náš trenér Ondra Kobliha nastoupil na start po angíně a proto si myslíme, že 58. příčka celkově a 16. v kategorii bylo asi  sobotní maximum Ondry. David Trávníček  letos potvrzuje vzestup celkové výkonnosti a celkové 82. místo a 14. v kategorii je to důkazem! Martin Hajný se prozatím stále letos hledá po opakovaných problémech se zdravím a patrně asi není moc spokojen s celkovým 145. místem, tím více, že vloni byl Marťas pravidelným "návštěvníkem"  druhé padesátky závodníků v cili. Naopak David Hromada velmi mile překvapil  149. místem celkově a 28. v kategorii. Svaťa Hajný, kapitán našeho týmu si připsal příjemné 255. místo celkově a 23. v kategorii.

Naše nová posila v CYKLOTRENINKU Olga Bohabojová dojela v ženách na pěkném celkovém 20. místě a 7. v kategorii !

Na kratší 34.km trati jsme též měli zástupce a to Aleše Kroužeckého, který letos dojel na celkovém 45. místě a 13. v kategorii. Zlepšení oproti loňsku je o 6 minut!!

Přátelé, všem vám moc děkuji za snahu a  velmi dobré výsledky v Mladé Boleslavi!!!