Bc. Jiří Sekera

Bc. Jiří Sekera

Vyškolen v metodice přípravy tréninkových plánů systému cyklotrenink.com

Držitel trenérské licence Českého svazu cyklistiky

Spolupracovník MUDr. K. Martinka v CASRI Praha

kontakt: jiri.sekera@cyklotrenink.com


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 23.04.2015 aktuality a výsledky

  I profíci trénují v dubnu a v teple

  FullSizeRender.jpg

  Naši závodníci (někteří) se rozhodli vynechat první dubnové závody a doladit již tak velmi dobrou výkonost. Nic neponechali náhodě a  za trénikový tábor zvolili  kopcovitý,ale teplý španělský ostrov, kde bývá teplo i v zimě, natož v dubnu. Pod vedením zkušeného závodníka, dnes již prakticky i hotového a vyzrálého trenéra Pavla Šimka ,skupina jezdců polyká denně mnoho kilometrů, především v kopcovitém terénu. Jejich výkonost den ode dne stoupá( únava též) a my všichni doma v Čechách věříme, že se nám odmění výbornými výsledky na svých prvních závodech. Jsme přesvědčeni o tom, že prostředky do nich vložené se mnohonásobně vrátí jak týmu, tak především české cyklistice. Chlapci,již nyní děkujeme.

   

 • 16.11.2014 aktuality a výsledky

  Giant Winter Trans Brdy 2014 ovládli naši svěřenci sourozenci Škarnitzlovi

  muži podium WTB.jpg

  Včerejší "zavírák" letošní sezóny 2014 ovládli sourozenci Honza a Jitka Škarnitzlovi a připravili pro náš tréninkový web Cyklotrenink.com  letošní poslední dvě vítězství a dvě zlaté bedny!

  Honza ovládl mužskou kategorii, kdy byl cíli první před Michalem Bubílkem a třetím Honzou Vastlem. Ženskou kategorii suverénně ovladla a zvítězila Jíťa Škarnitzlová. Druhá dojela ovšem další naše "dáma" Natálka Šmejkalová, která se vrátila po těžkém úraze a následném operačním zákroku včerejším výborným druhým místem. 

  Všem děkujeme za poslední letošní tři bedny !!!


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači