O systému „Cyklotrenink.com“

Za několik dní zahájíme osmý rok naší existence.Naším cílem bude nadále  snaha reagovat na výrazné události ,které budou hýbat cyklistickou veřejností. To znamená reagovat, hodnotit a přinášet fundované názory na aktuální události. Poskytovat i rozhovory s předními cyklisty  nebo funkcionáři . Chtěl bych  aby se tyto stránky dostaly do povědomí celé cyklistické veřejnosti. Pomáhat lidem ,kteří s cyklistikou teprve začínají, kteří hledají odpovědi na vznikající problémy. Cyklistická veřejnost musí vědět, že ač spolupracujeme s našimi nejlepšími cyklistickými profesionály, tak cílem naší práce bude především vycházet vstříc rekreačním , amatérským cyklistům. Těm ,kteří dle mého názoru odbornou pomoc potřebují nejvíce.


Hlavní náplň našeho serveru se však nemění a tou je příprava tréninkových plánů pro cyklistiku. O systému cyklotrénink.com a o jeho odbornou úroveň se stará tým odborníků, kteří se pohybují v naší cyklistice již dlouhá léta.  Čtyři roky jsme byli jediní, kteří poskytovali  kvalitní a nelehkou práci t tomto projektu.Další čtyři roky  již nejsme  jediným serverem v
Čechách poskytujícím trénink po Internetu. To nás nutí k tomu, abychom svou práci dělali ještě kvalitněji a zodpovědněji. Mě však mrzí jediná věc. Skupinka lidí, kteří spustili své stránky, zcela nehorázně okopírovala zevnějšek stránek našich. Myslím ,že je to jednak neférové, ale především ve slušné společnosti se takové věci prostě nedělají.


Smyslem naší práce je poskytovat vysoce profesionální, celoroční, přísně individuální a komplexní péči pro všechny kategorie cyklistů. Plány jsou připravené podle osobních  fyziologických a výkonnostních charakteristik, zkušeností a časových možností našich klientů. Máme bohaté zkušenosti s přípravou tréninkových plánů ( silnice, MTB, cyklokros, triatlon, MTBO ) pro všechny výkonnostní kategorie a věkové skupiny, od ambiciózních cykloturistů, přes hobby závodníky až po profesionály ( Ivan Rybařík, Tomáš Trunscka, Ondřej Sosenka, Radim Kořínek, Petr Dlask, Kristián Hynek,  Barbora Radová atd. ).


Musím zde zdůraznit některé zásadní momenty. Mnoho zájemců v minulých  bylo odrazeno od spolupráce s námi, mylnou domněnkou, že jsme web, připravující plány pouze pro profesionály nebo výkonnostní cyklisty! A další aspekt, který potencionální adepty na spolupráci odradil byl ten, že plány, které se připravují pro klienta jsou dílem počítače! To je bohužel zkušenost s většinou zahraničních webů, kde tréninkové plány v ceně několika tisíc Kč měsíčně jsou skutečně vygenerovány počítačem a klient nemá svého osobního trenéra!


I po těch skoro osmi letech existence našeho webu jsou všechny tréninkové plány připravovány výhradně námi trenéry, počítač měl pouze za úkol nám tuto práci usnadnit a odeslat naše snažení ( tréninkový plán ) klientovi přes Internet k němu na stůl. ( resp. do jeho počítače ). A tak to zůstane i nadále!


Pro další sezóny máme pro vás všechny připraveny 3  úrovně tréninkového vedení a věřím, že si z nich vybere i ten nejnáročnější klient. Náš projekt „Cyklotrénink“ je tu především pro vás všechny, kteří se chcete cyklistikou bavit a ne živit. Zároveň však chcete svůj vložený čas do tréninkové přípravy co nejlépe zefektivnit a zúročit. Právě vy jste pro nás a naše zkušenosti, tím nejlepším „materiálem k vybroušení“.
MUDr. Karel Martinek


Novinky

 • 02.05.2015 aktuality a výsledky

  Druhý díl KPŽ Hustopeče u Brna

  Photo 02.05.15 13 44 40.jpg

  Druhý díl Kola pro život se dnes stal minulostí. Jeho aktéry a součástí byl i náš tým a myslím, že jsme nezanechali špatnou stopu. A vzhledem k dalším dnešním závodům( Šela marathon, Prachatice Galaxy série) to vůbec nebylo špatné Posuďte sami:

  58

  47

   HAJNÝ Martin

  M

  1986

  CYKLOTRENINK.com

  15. /  Muži 23-29 let

   

       

  103

  372

   ŠOLC Radek

  M

  1985

  CYKLOTRENINK.com

  24. /  Muži 30-39 let

   

       

  162

  131

   HAJNÝ Svatoslav

  M

  1963

  CYKLOTRENINK.com

  14. /  Muži 50-59 let

   

       


  18

  16

   HOLUB Josef

  M

  1979

  ---

  4. /  Muži 30-39 let

   

       

   


  35

  88

   HRUŠKA Radim

  M

  1975

  NANY BIKE ZLIN

  5. /  Muži 40-49 let

   

       

   


  59

  64

   TRÁVNÍČEK David

  M

  1975

  PETR ČECH SPORT MTB TEAM B

  12. /  Muži 40-49 let

   

       

   

  106

  73

   KOROS Stanislav

  M

  1984

  Nilfisk Alto pro cycling

  25. /  Muži 30-39 let

   

       

   

  11

  255

   SEDLÁČKOVÁ Kateřina

  F

  1987

  CYKLOTRENINK.com

  4. /  Ženy 23-29 let

   

       

  Určitě bych rád vyzvedl výkony Martina Hajného , Radka Šolce a kapitána Svaťi Hejného ( našich  členů týmu) a z  klientů Cyklotreninku snad všechny výše uvedené!! Nepřekvapili Pepa Holub i Radim Hruška- jeli oba výborně. Překvapil opět dalším zlepšením David Trávníček( chválil jsem už před týdnem, dnes musím opět :)). A jediná naše žena Katka Sedláčková : jedním slovem -výborná!!!

  Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za perfektní výkony ve druhém díle seriálu KPŽ 2015

   

   

 • 28.04.2015 aktuality a výsledky

  KPŽ 2015 - první závod seriálu "Trans Brdy" je za námi

  KpŽ Brdy 2..jpg

  V sobotu 25.dubna odstartoval seriál Kola pro život 2015 závodem v Brdech.

  I náš tým se nemohl nezúčastnit a první velký start je za námi! Pravda je taková, že týmovým "hráčům" našeho týmu se tento závod moc nevyvedl( až na vyjímky), především z důvodu technických problémů. Ale věřme, že smůlu si naši chlapci vybrali na sezónu dopředu.

  Ale postupně: 

  Na celkovém 10. místě  skončil náš závodník Dan VALÁŠEK a bral první místo v kategorii!!!

  Výborný závod odjel  Ondra Mikule, který celkově dojel 34. a 5. v kategorii. Láďa John 67. celkově a 9. v kategorii. Adam Sedláček celkově 86. a 20. v kategorii, Martin Šesták 117. a 21. v kategorii, Petr Výmola 168. celkově a 48. v kategorii, Radek Šolc 177. celkově a 51. v kategorii, David Hromada , který odstartoval výborně a první polovinu závodu jel v euforii a předjížděl jednoho závodníka za druhým, bohužel přepálil úvod a v druhé části mu hooodně došlo a skončil nakonec až 204. celko a 47, v kategorii. Otec a syn Hajní bohužel pro technické problémy závod nedokončili.

  Ale pojďme dál:

  Pepa Holub 43. celkově a 9. v kategorii, Standa Koros 62. celkově a 13. v kategorii, Marek Kavan 59. celkově a 7. v kategorii, Tomáš Homolka 109. celkově a 19. v kategorii, Jarda Tomášek (po dlouhodobé nemoci ) 126. celkově  a 25. v kategorii. 161. celkově a 35. v kategorii David Trávníček( který nejen že musí řídit  Kolo pro život, ale i trénovat a závodit), David Hofman 263. celkově a 78. v kategorii.

  Všem dalším našim klientům, kteří se zúčastnili a obsadili pozice od 270 .místa výše se omlouváme, ale věříme, že na dalších závodech se umístí na vyšších příčkách a jejich jména se objeví na našem webu.

  Všem moc děkujeme a gratulejeme 

   

 • 28.04.2015 aktuality a výsledky

  Rohálovská 50

  rohálovská 50.jpg

  Pomalu se nám rozjíždí sezona 2015 a zatím velmi úspěšně! Mimo úvodní podnik KPŽ Trans Brdy se naši závodníci představili v hojném počtu na Rohálovské 50 u Holešova. Rychlým prašným závodem se nejrychleji prohnal Jiří Hradil (Force KCK Zlín), nejrychlejší ženou se stala mistryně republiky a naše závodnice  Irena Berková (Amenity Extrem sport Zlín), v závěsu za ní pojistila týmový úspěch Janča Bednaříková z téhož týmu.

  Je třeba vyzdvihnout i výkony ostatních:

  výborné 17. místo Ondřééj Fišeráá!

  Za ním taktéž skvěle 18. (2. junior) ,,mladej“ Paťa Bartoň,

  23. (3. M23) Tomáš Šidlík,

  24. (3. M II) Radim Hruška (posun oproti loňsku o skvělých 37 pozic!)    

  28. (19. M I.) Milan Samohýl

  45. (21. M I.) Martin Javůrek

  Bohužel všechny tyto výsledky bychom vyměnili za zdraví Michala Žáčka, který se ne vlastní vinou dost ošlivě katapultoval ze sedla a zlomil si komplikovaně ruku. Michale držíme Ti palce a přejeme Ti brzký návrat do sedla!!

  Všem závodníkům děkujeme a těšíme se na další hezké výkony!

 • 23.04.2015 aktuality a výsledky

  I profíci trénují v dubnu a v teple

  FullSizeRender.jpg

  Naši závodníci (někteří) se rozhodli vynechat první dubnové závody a doladit již tak velmi dobrou výkonost. Nic neponechali náhodě a  za trénikový tábor zvolili  kopcovitý,ale teplý španělský ostrov, kde bývá teplo i v zimě, natož v dubnu. Pod vedením zkušeného závodníka, dnes již prakticky i hotového a vyzrálého trenéra Pavla Šimka ,skupina jezdců polyká denně mnoho kilometrů, především v kopcovitém terénu. Jejich výkonost den ode dne stoupá( únava též) a my všichni doma v Čechách věříme, že se nám odmění výbornými výsledky na svých prvních závodech. Jsme přesvědčeni o tom, že prostředky do nich vložené se mnohonásobně vrátí jak týmu, tak především české cyklistice. Chlapci,již nyní děkujeme.

   


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači