Názory profesionálů na Cyklotrenink.com

František Raboň

Profesionální závodník silniční stáje OMEGA PHARMA - QUICK STEP. Několikanásobný mistr republiky v časovce jednotlivců, zaznamenal i mnoho dílčích úspěchů ve světě, účastník mezinárodních etapových závodů Giro d’Italia nebo Vuelta.

"S Karlosem spolupracuji již několikátou sezónu. Karla znám mnoho let a vím, že se na něj mohu spolehnout jako na odborníka a profesionála, není u nás moc lidí, kteří rozumí cyklistickému tréninku více než on. Chválím si také možnost neustále s ním být v kontaktu, v případě nemoci nebo změny plánu je plán okamžitě upraven. Doporučuji každému, kdo nechce v tréninku ztrácet čas  zbytečnými omyly"

Tereza Huříková

Tereza HuříkováJuniorská mistryně světa XC MTB v Livignu, druhá na mistrovství světa v silniční časovce, druhé a třetí místo obsadila také na mistrovstvích Evropy v kategorii U23 a čtvrté místo si přivezla ze své premiéry v U23 z MS na Novém Zélandu v roce 2006.  Mistryně republiky pro rok 2011 v XC MTB.

“S MUDr. Karlem Martinkem spolupracuji od loňského listopadu...Pan Martinek má spoustu kladů, které oceňuji... Za prvé, mluví i česky :-). Je nejlepší ve svém oboru na funkční vyšetření, vždycky mi dobře poradil a dlouhá léta k němu jezdím na testy. Má dlouholeté zkušenosti a hlavně má stejné názory na skladbu tréninku. Věřím, že to bude pro mě ta správná vzpruha!"

Jan Škarntizl

Jan ŠkarnitzlLetos získal pod vedením Karla Martinka titul mistra republiky, vedení v Českém poháru v cross country, jedenácté místo na mistrovství světa a téměř jistá nominace na olympijské hry v Londýně. Jan Škarnitzl, cyklista jablonecké stáje Rubena Birell Specialized, prožil svou životní sezonu.

"S  Karlem Martinkem jsme zahájili  již třetí rok spolupráce . Jak i mé výsledky letošní sezóny dokazují, jsem nadmíru spokojen. Oceňuji zejména interaktivitu online komunikace,  možnost být s trenérem kdykoliv ve spojení. Povedlo se nám především zlepšit kvalitu tréninkového procesu a zapracovat na zlepšení silových parametrů! Věřím, že  ta letošní olympijská sezona bude v mé dosavadní kariéře nejúspěšnější. A chtěl bych , aby byla i poděkováním Karlovi  za jeho vysoce odborné vedení mé přípravy!"

Jiří Friedl

Jiří FriedlBiker jablonecké stáje Rubena Birell Specialized, závodník, mezi jehož největší úspěchy patří 4. místo U23 MS Fort William 2007, 4. místo U23 ME Cappadocia 2007 a 7. místo SP Bromont 2008 a mnohá dílčí vítězství a umístění v závodech v České republice. S CYKLOTRENINK.com spolupracuje od letošního roku a na další sezónu má nemalé ambice.

"Na trénink s CYKLOTRENINK.com a MUDr. Karlem Martinkem se těším, věřím, že dosáhneme dalších úspěchů a sezóna 2012 bude pro mě krokem vpřed. Systematický trénink s odborníkem eliminuje nejen u mě, ale i u ostatních, spoustu zbytečných chyb, kterých se všichni dopouštíme. To ,že jsem si vybral správně svého trenéra , dokazují letošní výsledky Honzy Škarnitzla!"

Stanislav Hejduk

S Mudr. Karlem Martinkem se znám osobně více než 7 let od mého vstupu do ČS MTB Teamu. Zpočátku byla naše spolupráce okrajová, pomocí funkčních vyšetrení a všeobecných rad okolo tréninku. Dokud jsou výsledky, člověk má představu, že již žádného trenéra nepotřebuje a vše ví sám.

Bohužel před 3 lety prišel výkonnostní propad a já začal hledat cestu ke zlepšení. Věděl jsem, že chyba není v objemu celkového tréninku, ale spíše v jeho uspořádání, načasování a dlouhodobém plánování. Obrátil jsem se proto na MUDr. Karla Martinka a jeho cyklotrenink.com s prosbou o úzkou osobní spolupráci. Připravili jsme po společné konzultaci a podrobných testech tréninkový plán na zbytek sezóny 2006 a výsledky se brzy dostavily. Bohužel je zabrzdilo zranění, ale již celou sezónu 2007 jsem absolvoval pod jeho dohledem a zjistil, že ještě mám na to vrátit se do české bikové špičky.

Muj trénink pod vedením cyklotrenink.com je nyní daleko pestřejší, díky on-line formuláři vím, co mě čeká, při jakékoliv změně můžeme ihned reagovat a plán změnit. Již nyní se teším na naší další spolupráci v sezóně 2008, nejen se mnou, ale i celým Factor Bike Teamem, neboť MUDr. Karla Martinka považuji za obrovskou osobnost a kapacitu v české cyklistice a vím, že i díky cyklotreninku.com se mohu opět posunout ve své výkonnosti dál ..

Novinky

• 24.08.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Chrudim a dvě bedny

P8230015.JPG

Včera se ukutečnil další díl seriálu Kola pro život v Chrudimi. Byl specifický jak délkou závodu a i skvělou konkurencí. Myslím ale,že se naši závodníci nemusí za své výkony vůbec stydět!

7. celkově dojel po výborném výkonu Dan Valášek( klobouk dolů, na to, že Dan jezdí systematicky 1,5 roku!!). 31. celkově a 9. v kategorii skončil Ondra Kobliha, 37. celkově a 10. v kategorii dojel Ondra Mikule. 59.celkově a 12. v kategorii skončil Karlík Moravec, Láďa John dorazil do cíle 58. celkově a 15. v kategorii, Martin Javůrek bral 94. místo celkově a 22. v kategorii, Jana Bednáříková dojela na skvělém 105. místě celkově a v ženách dojela na 2. místě!! Petr Výmola skončil celkově 127. a v kategorii na  42. místě. Martin Hajný neměl svůj den( zdravotní indispozice) a dojel na 128. místě celkově a 28. v kategorii. No náš dnes nejstarší člen skupiny Sváťa Hajný bral 285. místo celkově a 26. v kategorii. Všem patří velký dík za účast a vzornou reprezentaci! Chtěl bych ještě vyzdvihnout úžasný výkon Jany Bednaříkové, která byla na bedně v ženách. Je vidět, že spolupráce s našim trenérem Ondrou Koblihou ji jde náramně k duhu:)! A máme z toho velkou radost.

Na kratší trati jsme brali též bednu a to zásluhou Pepy Jelínka( stále ještě kadeta), který dorazil celkově do cíle na druhém místě( i přes několikeré bloudění na trati). Takže moc gratulujeme.

• 11.08.2014 aktuality a výsledky

Karlovy Vary- další díl Kola pro život je historií

IMG_2648.JPG

Tuto sobotu proběhl další díl seriálu Kola pro život v Karlových Varech. Co k němu dodat? Náš tým Cyklotrenink.com si opět sáhl na bednu a naši klienti opět potvrdili, dobrou připravenost v letošní sezóně!

V kategorii ELITE a i celkově na 8., resp. 9. místě dojeli naši dva mladí svěřenci Dan Valášek a Martin Stošek. 22. celkově a druhý v kategorii skončil náš trenér a závodník týmu v jedné osobě Ondra Kobliha, Ondra Mikule si dojel pro 29. místo celkově a 4. v kategorii! 59. celkově a 15. v kategorii skončil Láďa JohnMartin Šesták  celkově na výborném 116. místě celkově a 24. v kategorii, 144. celkově a 32. v kategorii se umístil David Hromada, Sváťa Hajný bojoval celý závod jako lev (viz foto) a dojel si pro skvělé 207. místo v celkovém pořadí a 21. místo v kategorii. Konečně na 316. místě celkově a 104. v kategorii dojel po dlouhodobých zdravotních peripetiích Jirka Pok. Závodu se jako již tradičně zúčastnil i Radek Šolc( tahoun týmu), který však musel tentokrát vzhledem k zdravotním obtížím ze závodu odstoupit!

Všem našim klientům a závodníkům týmu Cyklotrenink.com moc děkujeme a gratulujeme k sobotním výsledkům!

• 04.08.2014 aktuality a výsledky

Šumavský maraton České spořitelny

V sobotu 2.8. proběhl v rámci 15. ročníku velmi populární Šumavský maraton na Zadově. Celkově na 54 km trase zvítězil Matouš Ulman, pronásledovaný ,,naším“ Martinem Stoškem! Obrovská gratulace pro tohoto mladého jezdce

pokračovat »

• 31.07.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!