Názory profesionálů na Cyklotrenink.com

František Raboň

František Raboň

Profesionální závodník silniční stáje OMEGA PHARMA - QUICK STEP. Několikanásobný mistr republiky v časovce jednotlivců, zaznamenal i mnoho dílčích úspěchů ve světě, účastník mezinárodních etapových závodů Giro d’Italia nebo Vuelta.

"S Karlosem spolupracuji již několikátou sezónu. Karla znám mnoho let a vím, že se na něj mohu spolehnout jako na odborníka a profesionála, není u nás moc lidí, kteří rozumí cyklistickému tréninku více než on. Chválím si také možnost neustále s ním být v kontaktu, v případě nemoci nebo změny plánu je plán okamžitě upraven. Doporučuji každému, kdo nechce v tréninku ztrácet čas  zbytečnými omyly"

Tereza Huříková

Tereza HuříkováJuniorská mistryně světa XC MTB v Livignu, druhá na mistrovství světa v silniční časovce, druhé a třetí místo obsadila také na mistrovstvích Evropy v kategorii U23 a čtvrté místo si přivezla ze své premiéry v U23 z MS na Novém Zélandu v roce 2006.  Mistryně republiky pro rok 2011 v XC MTB.

“S MUDr. Karlem Martinkem spolupracuji od loňského listopadu...Pan Martinek má spoustu kladů, které oceňuji... Za prvé, mluví i česky :-). Je nejlepší ve svém oboru na funkční vyšetření, vždycky mi dobře poradil a dlouhá léta k němu jezdím na testy. Má dlouholeté zkušenosti a hlavně má stejné názory na skladbu tréninku. Věřím, že to bude pro mě ta správná vzpruha!"

Jan Škarntizl

Jan ŠkarnitzlLetos získal pod vedením Karla Martinka titul mistra republiky, vedení v Českém poháru v cross country, jedenácté místo na mistrovství světa a téměř jistá nominace na olympijské hry v Londýně. Jan Škarnitzl, cyklista jablonecké stáje Rubena Birell Specialized, prožil svou životní sezonu.

"S  Karlem Martinkem jsme zahájili  již třetí rok spolupráce . Jak i mé výsledky letošní sezóny dokazují, jsem nadmíru spokojen. Oceňuji zejména interaktivitu online komunikace,  možnost být s trenérem kdykoliv ve spojení. Povedlo se nám především zlepšit kvalitu tréninkového procesu a zapracovat na zlepšení silových parametrů! Věřím, že  ta letošní olympijská sezona bude v mé dosavadní kariéře nejúspěšnější. A chtěl bych , aby byla i poděkováním Karlovi  za jeho vysoce odborné vedení mé přípravy!"

Jiří Friedl

Jiří FriedlBiker jablonecké stáje Rubena Birell Specialized, závodník, mezi jehož největší úspěchy patří 4. místo U23 MS Fort William 2007, 4. místo U23 ME Cappadocia 2007 a 7. místo SP Bromont 2008 a mnohá dílčí vítězství a umístění v závodech v České republice. S CYKLOTRENINK.com spolupracuje od letošního roku a na další sezónu má nemalé ambice.

"Na trénink s CYKLOTRENINK.com a MUDr. Karlem Martinkem se těším, věřím, že dosáhneme dalších úspěchů a sezóna 2012 bude pro mě krokem vpřed. Systematický trénink s odborníkem eliminuje nejen u mě, ale i u ostatních, spoustu zbytečných chyb, kterých se všichni dopouštíme. To ,že jsem si vybral správně svého trenéra , dokazují letošní výsledky Honzy Škarnitzla!"

Stanislav Hejduk

Stanislav Hejduk

S Mudr. Karlem Martinkem se znám osobně více než 7 let od mého vstupu do ČS MTB Teamu. Zpočátku byla naše spolupráce okrajová, pomocí funkčních vyšetrení a všeobecných rad okolo tréninku. Dokud jsou výsledky, člověk má představu, že již žádného trenéra nepotřebuje a vše ví sám.

Bohužel před 3 lety prišel výkonnostní propad a já začal hledat cestu ke zlepšení. Věděl jsem, že chyba není v objemu celkového tréninku, ale spíše v jeho uspořádání, načasování a dlouhodobém plánování. Obrátil jsem se proto na MUDr. Karla Martinka a jeho cyklotrenink.com s prosbou o úzkou osobní spolupráci. Připravili jsme po společné konzultaci a podrobných testech tréninkový plán na zbytek sezóny 2006 a výsledky se brzy dostavily. Bohužel je zabrzdilo zranění, ale již celou sezónu 2007 jsem absolvoval pod jeho dohledem a zjistil, že ještě mám na to vrátit se do české bikové špičky.

Muj trénink pod vedením cyklotrenink.com je nyní daleko pestřejší, díky on-line formuláři vím, co mě čeká, při jakékoliv změně můžeme ihned reagovat a plán změnit. Již nyní se teším na naší další spolupráci v sezóně 2008, nejen se mnou, ale i celým Factor Bike Teamem, neboť MUDr. Karla Martinka považuji za obrovskou osobnost a kapacitu v české cyklistice a vím, že i díky cyklotreninku.com se mohu opět posunout ve své výkonnosti dál ..


Novinky

 • 20.01.2014 aktuality a výsledky

  Cyklomaraton Winter Hradec Králové 2014

  okolo hradce.jpg

  Pro více než čtyři stovky nedočkavých bikerů si na sobotu připravili v Hradci Králové první letošní bikový maraton. I přes dlouhodboě příznivé podmínky pro cyklisty jako dělané bez sněhu a mrazů bylo na trati bláta více než dost. Cílová fotografie mluví za vše. Celkovým vítězem se stal Hradečák Martin Horák, následován naším klientem také z Hradce Králové, Martinem Splítkem a Janem Procházkou. Nejrychlejší ženou v cíli pak byla Ivana Loubková. Všem gratulujeme!

   

   

   

  pokračovat »

 • 01.12.2013 aktuality a výsledky

  Máte rádi výzvy? Hledá se cyklista do týmu na Race Across America

  unnamed 2.jpg

  Náš kamarád a zapalený cyklista Jirka Kříž se spolu s dvěma dalšími podobně nadšenými kamarády chystá na legendární RAAM - Race Acrross America. Píše: "Mám dva parťáky a chybí nám čtvrtý do „“časovkářského“ týmu. Všichni tři jsme vášniví cyklisté tělem i duší, např. jeden z nás jel silniční závod na paralympiádě v Sydney, jeden z nás úspěšně zajel Crocodile Trophy a jeden z nás objel na kole svět. Silniční závod, na který se chystáme, není obyčejnou časovkou, není v Evropě, není levný a šance na jeho absolvování se naskytne třeba jednou za život (nebo spíš vůbec). Časový limit je 9 dnů, délka trasy 4850 km, nejvyšší bod 3310 m, nejnižší bod -70 m a konkurence je převeliká. Tým jede štafetovým způsobem, zázemí poskytují doprovodná vozidla s podpůrným týmem.

   

   

  pokračovat »

 • 22.09.2013 aktuality a výsledky

  Author Pražská 50

  misa.jpg

  Vítězem dnešní Pražské 50 se stal Venca Ježek před Michalem Bubílkem a Tomášem Jiránkem. Petr Tatíček obsadil celkové 7. místo, Jakub Šilar, který bojoval o bednu, bohužel skončil s rozbitým kolenem a naštípnutou rukou v nemocnici (přejeme brzké zhojení). Vláďa John dojel na pěkném 33. místě, Pepa Soušek na 47. a jen kousek mu chyběl na bednu ve své kategorii, Michal Prokop 55., Tomáš Homolka 56., Míša Procházková 74. a 1. v kategorii (2. absolutně v ženách),Natálka Šmejkalová skončila v ženách absolutně třetí a první ve své kategorii. Honza Sušánka pak obsadil po několikaletém tréninkovém výpadku pěkné 114. místo.

   

  pokračovat »

 • 18.09.2013 aktuality a výsledky

  Valtické Cyklobraní Kooperativy

  KPZ-2013-Valtice-cla-02.jpg

  V sobotu se konal jeden z posledních dílů seriálu Kolo pro život ve Valticích. Padl účastnický rekord letošního Kola pro život! Pomyslným králem Valtic se stal biker týmu Česká spořitelna-Specialized Pavel Boudný. Za hustého deště, který z jinak relativně snadné tratě udělal pekelně těžkou, porazil zkušený biker v samém závěru hlavního závodu na 54 kilometrů Václava Ježka. Ten v cíli ztratil šest vteřin. Boudného týmový kolega Matouš Ulman obsadil třetí příčku. Náš svěřenec Tomáš Tvrdík bral nepopulární čtrvté místo. Nejrychlejší ženou se pak stala Irena Berková před naší závodnicí Míšou Procházkovou, která předvedla pěkný výkon a třetí Veronikou Bláhovou. Dále se závodu zúčastnili další naši závodníci a klienti: Jirka Křivánek dojel celkově na  desátém místě a třetí ve své kategorii,Patrik Muller dojel na 33. místě celkově a šestý v kategorii,Tomáš Homolka na 48. místě celkově a desátý v kategorii, Petr Hruška obsadil 36. místo v absolutním pořadí. Všem moc gratulujeme!

  pokračovat »


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači