• Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.

Novinky

• 11.08.2014 aktuality a výsledky

Karlovy Vary- další díl Kola pro život je historií

IMG_2648.JPG

Tuto sobotu proběhl další díl seriálu Kola pro život v Karlových Varech. Co k němu dodat? Náš tým Cyklotrenink.com si opět sáhl na bednu a naši klienti opět potvrdili, dobrou připravenost v letošní sezóně!

V kategorii ELITE a i celkově na 8., resp. 9. místě dojeli naši dva mladí svěřenci Dan Valášek a Martin Stošek. 22. celkově a druhý v kategorii skončil náš trenér a závodník týmu v jedné osobě Ondra Kobliha, Ondra Mikule si dojel pro 29. místo celkově a 4. v kategorii! 59. celkově a 15. v kategorii skončil Láďa JohnMartin Šesták  celkově na výborném 116. místě celkově a 24. v kategorii, 144. celkově a 32. v kategorii se umístil David Hromada, Sváťa Hajný bojoval celý závod jako lev (viz foto) a dojel si pro skvělé 207. místo v celkovém pořadí a 21. místo v kategorii. Konečně na 316. místě celkově a 104. v kategorii dojel po dlouhodobých zdravotních peripetiích Jirka Pok. Závodu se jako již tradičně zúčastnil i Radek Šolc( tahoun týmu), který však musel tentokrát vzhledem k zdravotním obtížím ze závodu odstoupit!

Všem našim klientům a závodníkům týmu Cyklotrenink.com moc děkujeme a gratulujeme k sobotním výsledkům!

• 04.08.2014 aktuality a výsledky

Šumavský maraton České spořitelny

V sobotu 2.8. proběhl v rámci 15. ročníku velmi populární Šumavský maraton na Zadově. Celkově na 54 km trase zvítězil Matouš Ulman, pronásledovaný ,,naším“ Martinem Stoškem! Obrovská gratulace pro tohoto mladého jezdce

pokračovat »

• 31.07.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!

• 22.07.2014 aktuality a výsledky

MTB "Karpatský pedál" 2014- první bedna našich silničářů (na MTB závodě)

12. června se uskutečníl  další ročník závodu  "Karpatský pedál" v oblasti jedněch z nekrásnějších českých lokalit "Bílých Karpat". Závodu se zúčastnil i náš závodník , byť ze silniční sekce, Tomáš Švihálek a rozhodně je čím se chlubit. Celkově skončil Tomáš na 56 místě z více jak 300 účastníků závodu a v kategorii vystoupil na stupně vítězů jako třetí .