• Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.

Novinky

• 24.08.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Chrudim a dvě bedny

P8230015.JPG

Včera se ukutečnil další díl seriálu Kola pro život v Chrudimi. Byl specifický jak délkou závodu a i skvělou konkurencí. Myslím ale,že se naši závodníci nemusí za své výkony vůbec stydět!

7. celkově dojel po výborném výkonu Dan Valášek( klobouk dolů, na to, že Dan jezdí systematicky 1,5 roku!!). 31. celkově a 9. v kategorii skončil Ondra Kobliha, 37. celkově a 10. v kategorii dojel Ondra Mikule. 59.celkově a 12. v kategorii skončil Karlík Moravec, Láďa John dorazil do cíle 58. celkově a 15. v kategorii, Martin Javůrek bral 94. místo celkově a 22. v kategorii, Jana Bednáříková dojela na skvělém 105. místě celkově a v ženách dojela na 2. místě!! Petr Výmola skončil celkově 127. a v kategorii na  42. místě. Martin Hajný neměl svůj den( zdravotní indispozice) a dojel na 128. místě celkově a 28. v kategorii. No náš dnes nejstarší člen skupiny Sváťa Hajný bral 285. místo celkově a 26. v kategorii. Všem patří velký dík za účast a vzornou reprezentaci! Chtěl bych ještě vyzdvihnout úžasný výkon Jany Bednaříkové, která byla na bedně v ženách. Je vidět, že spolupráce s našim trenérem Ondrou Koblihou ji jde náramně k duhu:)! A máme z toho velkou radost.

Na kratší trati jsme brali též bednu a to zásluhou Pepy Jelínka( stále ještě kadeta), který dorazil celkově do cíle na druhém místě( i přes několikeré bloudění na trati). Takže moc gratulujeme.

• 11.08.2014 aktuality a výsledky

Karlovy Vary- další díl Kola pro život je historií

IMG_2648.JPG

Tuto sobotu proběhl další díl seriálu Kola pro život v Karlových Varech. Co k němu dodat? Náš tým Cyklotrenink.com si opět sáhl na bednu a naši klienti opět potvrdili, dobrou připravenost v letošní sezóně!

V kategorii ELITE a i celkově na 8., resp. 9. místě dojeli naši dva mladí svěřenci Dan Valášek a Martin Stošek. 22. celkově a druhý v kategorii skončil náš trenér a závodník týmu v jedné osobě Ondra Kobliha, Ondra Mikule si dojel pro 29. místo celkově a 4. v kategorii! 59. celkově a 15. v kategorii skončil Láďa JohnMartin Šesták  celkově na výborném 116. místě celkově a 24. v kategorii, 144. celkově a 32. v kategorii se umístil David Hromada, Sváťa Hajný bojoval celý závod jako lev (viz foto) a dojel si pro skvělé 207. místo v celkovém pořadí a 21. místo v kategorii. Konečně na 316. místě celkově a 104. v kategorii dojel po dlouhodobých zdravotních peripetiích Jirka Pok. Závodu se jako již tradičně zúčastnil i Radek Šolc( tahoun týmu), který však musel tentokrát vzhledem k zdravotním obtížím ze závodu odstoupit!

Všem našim klientům a závodníkům týmu Cyklotrenink.com moc děkujeme a gratulujeme k sobotním výsledkům!

• 04.08.2014 aktuality a výsledky

Šumavský maraton České spořitelny

V sobotu 2.8. proběhl v rámci 15. ročníku velmi populární Šumavský maraton na Zadově. Celkově na 54 km trase zvítězil Matouš Ulman, pronásledovaný ,,naším“ Martinem Stoškem! Obrovská gratulace pro tohoto mladého jezdce

pokračovat »

• 31.07.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!