• Plánování programu ve čtyřtýdenních cyklech s úpravou plánu dle potřeby klienta
  • Telefonická i elektronická komunikace bez omezení, dle potřeb klienta i trenéra.
  • 2x ročně osobní konzultace.
  • 1x ročně zátěžový test v laboratoři zdarma
  • Možnost odesílání dat z vybraných tréninkových jednotek, závodů a při eventuálních problémech v tréninku.
  • Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.
  • Neomezený přístup k cykloslovníku s provázaností s plánem.
  • Cena za měsíc 3000,- Kč
  • Počáteční platba na 3 měsíce spolupráce, dále již frekvence dle dohody.

Slevový program:

• Při platbě na 12 měsíců spolupráce předem : sleva 3000 Kč = 1 měsíc zdarma.
  • Od počátku spolupráce možnost odběru produktů našich partnerů ve slevovém programu „B“. Po 3 měsících spolupráce (nebo ihned po zaplacení 6 měsíců dopředu) přechod na slevový program „C“.

objednat tento program

Novinky

• 12.07.2016 aktuality a výsledky

Rozhovor s Janem Hirtem

Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.

Silniční TransAlp z pohledu našeho závodníka Jirky Šraina

Náš závodník Jirka Šrain a jeho kamarád Petr Harnoš se letos poprvé  zúčastnili legendárního  amatérského silničního etapového závodu Trans Alp 2016!

Nedalo mi to a poprosil jsem Jirku o krátké zhodnocení jejich účasti v tomto etapáku! A řeknu to takto: ONI SE JEN NEZÚČASTNILI, ALE ONI ZÁVODILI a skončili v tom velkém množství závodníků v kategorii na 37 místě a  na celkovém skvělém 67 místě! Klobouk dolů a velká gratulace oboum klukům!

Tady je krátká Jirkova zpověď:

pokračovat »

• 11.07.2016 aktuality a výsledky

Povedlo se! Jan Hirt se stal celkovým vítězem "Okolo Rakouska"

Vítězem silničního etapového závodu  Okolo Rakouska 2016 se stal Jan Hirt. Obrovská gratulace k vítězství v závodě "68. Österreich Radrundfahrt!".

• 27.08.2015 aktuality a výsledky

KPŽ - Manitou Železné hory

Po tropických závodech bylo na startu po dlouhé době příjemně. Náměstí v Chrudimi vítalo již tradiční závod série Kolo pro život, kde se každoročně sejde kvalitní konkurence. Po úvodních schodech čekalo na závodníky 68 km.
    Nejlépe si vedl Ondra Kobliha, který obsadil absolutně 26. místo a v kategorii dojel na 6. místě.  Těsně za Odnrou dojel na 28.místě celkově a třetí v kategorii Pepa Holub a 35. celkově a 10. v kategorii Pepa Jelínek .Výborný výsledek zajel Radek Seeman, který v absolutním pořadí obsadil 59. místo a v kategorii bral 15. místo. Adam Sedláček se první půlku závodu pohyboval do dvacátého místa, nicméně nakonec přijel na 79. místě a v kategorii na 15. místě. Standa Koros 57. a Ondra Fišera 75 místě. Do první stovky se dostali ještě Radek Šolc, který přijel na 91. místě a Martin Hajný na 97. místě.
    David Hromada přijel na 133. místě a Svaťa Hajný na 209. místě, v kategorii byl však Svaťa na 15. místě.
    Naše ženy si vedly také výborně – Irena Berková (Amenity Extrem sport) nestačila jen na vítězku závodu Annu Šmídovou, v kategorii však Irena brala 1. místo. Její týmová kolegyně Jana Bednaříková obsadila celkově v ženách 6. místo a v kategorii skončila na 3. místě. Katka Sedláčková obsadila na 40 km trati na 9. místě.

Všem závodníkům děkujeme a přejeme mnoho sil do závěrečné části sezony!! :-)