• Možnost zapůjčení měřiče výkonu po celou dobu spolupráce v programu TOP
  • Telefonická i elektronická komunikace bez omezení, dle potřeb klienta i trenéra.
  • 2x ročně osobní konzultace.
  • 1x ročně zátěžový test v laboratoři zdarma
  • Možnost odesílání dat z vybraných tréninkových jednotek, závodů a při eventuálních problémech v tréninku.
  • Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.
  • Neomezený přístup k cykloslovníku s provázaností s plánem.
  • Cena za měsíc 3000,- Kč
  • Počáteční platba na 3 měsíce spolupráce, dále již frekvence dle dohody.

Slevový program:

• Při platbě na 12 měsíců spolupráce předem : sleva 3000 Kč = 1 měsíc zdarma.
  • Od počátku spolupráce možnost odběru produktů našich partnerů ve slevovém programu „B“. Po 3 měsících spolupráce (nebo ihned po zaplacení 6 měsíců dopředu) přechod na slevový program „C“.

objednat tento program

Novinky

• 16.11.2014 aktuality a výsledky

Giant Winter Trans Brdy 2014 ovládli naši svěřenci sourozenci Škarnitzlovi

Včerejší "zavírák" letošní sezóny 2014 ovládli sourozenci Honza a Jitka Škarnitzlovi a připravili pro náš tréninkový web Cyklotrenink.com  letošní poslední dvě vítězství a dvě zlaté bedny!

Honza ovládl mužskou kategorii, kdy byl cíli první před Michalem Bubílkem a třetím Honzou Vastlem. Ženskou kategorii suverénně ovladla a zvítězila Jíťa Škarnitzlová. Druhá dojela ovšem další naše "dáma" Natálka Šmejkalová, která se vrátila po těžkém úraze a následném operačním zákroku včerejším výborným druhým místem.

Všem děkujeme za poslední letošní tři bedny !!!

• 29.09.2014 aktuality a výsledky

Oderská Mlýnice - poslední díl Kola pro život. Krásná tečka za letošním seriálem

Tak a je dobojováno a dozávoděno v letošním posledním dějství KPŽ. Pořadatelé seriálu a i závodníci si nemohli přát lepší závod, než je Oderská mlýnice! Jednak tradičně perfektní organizací ředitele závodu Petra Konečného a jeho přátel a především skvělou atmosférou tohoto závodu. Než vypočítáme úspěchy našeho týmu a všech našich klientů Cyklotreninku, chtěl bych za celý trenérský kolektiv vám všem závodníkům a závodnicím hrozně moc poděkovat a smeknout pomyslný klobouk. Za vaše výkony, za to, že většina z vás, od dubna až po tuto poslední sobotu v září, pravidelně harcovala po celé naší zemi od závodu k závodu tohoto perfektně připraveného seriálu! Nejen smekám klobouk, ale  zároveň si vás za to velmi vážím. A především moc děkuji našemu nejmladšímu trenérovi a stále ještě výbornému závodníkovi ,Ondrovi Koblihovi! Na něm ležela celá tíha zabezpečení všech závodů, bez něj by náš tým Cyklotrenink prostě nebyl schopen se tohoto seriálu takto zúčastnit. Skončil nám pro nás rok NULA a já pevně věřím (po letošním roce), že ten rok příští bude ještě kvalitnější po všech směrech. A Ondrovi i vám závodníkům, členům našeho týmu se budu snažit příští rok vytvořit ještě lepší podmínky, aby byla pro vás všechny čest a radost jezdit v našich modrožlutých dresech! Ještě jednou velké poděkování!

A teď k výsledkům.

Tentokrát dostanou přednost ženy! Čtěte:

dlouhá trať 56 km

1. místo celkově Irča Berková( letošní mistryně v maratonu 2014), 2.místo celkově a 1. v kategorii Denisa Stodůlková, 3 místo celkově a 2. v kategorii Jana Bednaříková !!! Kdo  by to ještě náhodou neví, tak všechna tři děvčata jsou našimi klientkami! Letošní výsledková bomba číslo 1.!!!

střední trať 34 km

1. místo celkově a první kategorii Monika Kučerová !!!

A jdeme k mužům: dlouhá trať 56 km

22. celkově a 4. v kategorii Ondra Kobliha,37.celkově a 10. v kategorii Martin Chalupa, 42. celkově a 9. v kategorii Karel Moravec,48. celkově a 9. v kategorii Ondra Fišera, 54. celkově a 13. v kategorii Honza Lekeš, 60.celkově Radek Seeman a 20. v kategorii,71.celkově a 13. v kategorii Tomáš Šidlík,75.celkově a 16. v kategorii Martin Javůrek, 90.celkově a 19. v kategorii Ondra Mikule ( malá trápená po velmi odjetém mistráku v maratonu na SUDETECH), 93. celkově a 31. v kategorii David Trávníček, 108.celkově a 5. v kategorii Petr Salač, 122. celkově a 26. v kategorii Radek Šolc, 133.celkově a 43. v kategorii Petr Výmola, 217. celkově a 48. v kategorii Michal Žáček, 287.celkově a 22. v kategorii kapitán týmu Sváťa Hajný, 325.celkově a 109. v kategorii Jirka Pok

Střední trať 34 km

2.celkově a 2. v kategorii David Bártek, 3. celkově a 3. v kategorii Michal Macek, 19. celkově a 3. v kategorii Lukáš Podola.

Co více dodat: nádherný závod, skvělé výsledky našich klientů a dnes především děvčat,  dvě první místa celkově, dvě druhá místa celkově a dvě třetí místa celkově!

Všem vám ještě jednou za tento závod a za celou sezónu velký dík. Karel Martinek

• 14.09.2014 aktuality a výsledky

Předposlední díl KPŽ v Novém Městě na Moravě je za námi

P9130006.JPG

Seriál Kola pro život se nám pomalu a velmi jistě blíží do cíle a včera se představil v nové destinaci na Moravě , v Novém Městě na Moravě.

Závod se stal kořistí opět Pavla Boudného. Z našich zavodníků se nejlépe umístil  náš trenér a závodník v jedné osobě Ondra Kobliha, který celkově dojel na 28. místě a 6. v kategorii.  45. celkově a 7. v kategorii skončil Patrik Muller, Vláďa John dojel 55. celkově a 14. v kategorii. 70.celkově a 15. v kategorii skončil Ondra Mikule,  Radek Seeman skončil na 73. místě celkově a 18. v kategorii.75. celkově a 19. v kategorii dojel Martin Javůrek, 97.celkově a 24. v kategorii se umístil Martin Hajný. Radek Šolc bral 133. místo  celkově a 30. v kategorii a Sváťa Hajný dosáhl  letos asi svého skvělého maxima a dojel do cíle celkově na 227. místě a 19. v kategorii!

V ženách nám opět udělala děvčata radost. Denisa Stodůlková skončila celkově na 3. místě a též v kategorii byla třetí!  Ameniťačka Jana Bednaříková, která po technických problémech dojela na celkově 5. místě v ženách a 4. ve své kategorii.

Takže ani tento víkend jsme neodjížděli s umístěním na bedně, zásluhou Denisy Stodůlkové.

Všem našim klientům a členům závodního týmu děkujeme a posíláme velké poděkování za skvělé výkony a výsledky.

• 07.09.2014 aktuality a výsledky

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

IMG_2877.JPG

V sobotu proběhl další díl seriálu Kola pro život ve Znojmě. I přes ne zrovna pozitivní ohlasy na trať a prostředí tohoto závodu je tento díl za námi.

Tak jako už každý závod, kterého naši závodníci účastní, vezeme domů hezká umístění! Dnes dokonce vítězství . Na 30 km trati,totiž Lukáš Podola zvítězil ve své katagorii a dlkově dojel na výborném 7. místě!

Dlouhá trať na 53 km byla tentokrát ochuzena o něketeré naše elitní závoďáky,ale i přesto stojí za to se znímit o dalších našich aktivních účastnícících.

Tak  např. 9. celkově dojel Eliťák Tomáš Tvrdík.  28. celkově a 8. v kategorii skončil náš trenér Ondra Kobliha, na 104.místě celkově a 33. v kategorii dojel Petr Výmola a dned za ním na 112. místě celkově a 20. v kategorii Martin Hajný. Myslím, že dnes si zaslouží velký dík a poděkování za 124. místo celkově a 21. v kategorii Broňa Skovajsa!!! Zajel jeden ze svých nejlepších letošních závodů v seriálu. Jako 301. celkově a 35. v kategorii dorazil Sváťa Hajný.

V ženách jsme brali  další  2 bedny v podobě 2. místa v kategorii a 3. celkově , zásluhou Denisy Stodůlkové a celkově 10. místo v ženách a 1. místo v kategorii získala Alžběta Mikulová!

Vše závdoníkům a děvčatům za včerejší účast a výsledky gratulujeme a děkujeme. A za týden se setkáme v Novém Městě na Moravě na dalším podniku KPŽ.