Máte POLAR řady S, počítač, internet- ale nechcete bádat ( nebo i chcete, ale nevíte jak) nad tím, co všechno ty grafy znamenají?

Nebo si prostě zasloužíte jen to nejlepší, co můžeme nabídnout?

Jedinou odpovědí je program TOP - INDIVIDUÁL

Detaily programu:

• Dokonalá zpětná vazba pomocí předání záznamu TF z POLARU prostřednictvím mailu.
  • Vyhodnocování záznamů (POLAR,SRM,POWER TAP, ERGOMO) všech tréninků i závodů osobním trenérem.
  • Telefonické a osobní konzultace dle individuální domluvy.
  • Čtyřtýdenní cykly s pružnou úpravou podle změn časových možností klienta a záznamů TF.
  • Provázanost cykloslovníku s tréninkovým plánem.
  • V případě  spolupráce přesahující 1/2 roku  dres + kraťasy Cyklotrenink.com ZDARMA.
  • Při platbě na 10 měsíců 2x vyšetření laktátové křivky zdarma!
  • Cena za měsíc 2800,- Kč, minimální předplatné 3 měsíce

objednat tento program

Novinky

• 20.01.2014 aktuality a výsledky

Cyklomaraton Winter Hradec Králové 2014

Pro více než čtyři stovky nedočkavých bikerů si na sobotu připravili v Hradci Králové první letošní bikový maraton. I přes dlouhodboě příznivé podmínky pro cyklisty jako dělané bez sněhu a mrazů bylo na trati bláta více než dost. Cílová fotografie mluví za vše. Celkovým vítězem se stal Hradečák Martin Horák, následován naším klientem také z Hradce Králové, Martinem Splítkem a Janem Procházkou. Nejrychlejší ženou v cíli pak byla Ivana Loubková. Všem gratulujeme!

pokračovat »

• 01.12.2013 aktuality a výsledky

Máte rádi výzvy? Hledá se cyklista do týmu na Race Across America

Náš kamarád a zapalený cyklista Jirka Kříž se spolu s dvěma dalšími podobně nadšenými kamarády chystá na legendární RAAM - Race Acrross America. Píše: "Mám dva parťáky a chybí nám čtvrtý do „“časovkářského“ týmu. Všichni tři jsme vášniví cyklisté tělem i duší, např. jeden z nás jel silniční závod na paralympiádě v Sydney, jeden z nás úspěšně zajel Crocodile Trophy a jeden z nás objel na kole svět. Silniční závod, na který se chystáme, není obyčejnou časovkou, není v Evropě, není levný a šance na jeho absolvování se naskytne třeba jednou za život (nebo spíš vůbec). Časový limit je 9 dnů, délka trasy 4850 km, nejvyšší bod 3310 m, nejnižší bod -70 m a konkurence je převeliká. Tým jede štafetovým způsobem, zázemí poskytují doprovodná vozidla s podpůrným týmem.

• 22.09.2013 aktuality a výsledky

Author Pražská 50

Vítězem dnešní Pražské 50 se stal Venca Ježek před Michalem Bubílkem a Tomášem Jiránkem. Petr Tatíček obsadil celkové 7. místo, Jakub Šilar, který bojoval o bednu, bohužel skončil s rozbitým kolenem a naštípnutou rukou v nemocnici (přejeme brzké zhojení). Vláďa John dojel na pěkném 33. místě, Pepa Soušek na 47. a jen kousek mu chyběl na bednu ve své kategorii, Michal Prokop 55., Tomáš Homolka 56., Míša Procházková 74. a 1. v kategorii (2. absolutně v ženách),Natálka Šmejkalová skončila v ženách absolutně třetí a první ve své kategorii. Honza Sušánka pak obsadil po několikaletém tréninkovém výpadku pěkné 114. místo.

• 18.09.2013 aktuality a výsledky

Valtické Cyklobraní Kooperativy

V sobotu se konal jeden z posledních dílů seriálu Kolo pro život ve Valticích. Padl účastnický rekord letošního Kola pro život! Pomyslným králem Valtic se stal biker týmu Česká spořitelna-Specialized Pavel Boudný. Za hustého deště, který z jinak relativně snadné tratě udělal pekelně těžkou, porazil zkušený biker v samém závěru hlavního závodu na 54 kilometrů Václava Ježka. Ten v cíli ztratil šest vteřin. Boudného týmový kolega Matouš Ulman obsadil třetí příčku. Náš svěřenec Tomáš Tvrdík bral nepopulární čtrvté místo. Nejrychlejší ženou se pak stala Irena Berková před naší závodnicí Míšou Procházkovou, která předvedla pěkný výkon a třetí Veronikou Bláhovou. Dále se závodu zúčastnili další naši závodníci a klienti: Jirka Křivánek dojel celkově na  desátém místě a třetí ve své kategorii,Patrik Muller dojel na 33. místě celkově a šestý v kategorii,Tomáš Homolka na 48. místě celkově a desátý v kategorii, Petr Hruška obsadil 36. místo v absolutním pořadí. Všem moc gratulujeme!