• Možnost zapůjčení měřiče výkonu po celou dobu spolupráce v programu TOP
  • Telefonická i elektronická komunikace bez omezení, dle potřeb klienta i trenéra.
  • 2x ročně osobní konzultace.
  • 1x ročně zátěžový test v laboratoři zdarma
  • Možnost odesílání dat z vybraných tréninkových jednotek, závodů a při eventuálních problémech v tréninku.
  • Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.
  • Neomezený přístup k cykloslovníku s provázaností s plánem.
  • Cena za měsíc 3000,- Kč
  • Počáteční platba na 3 měsíce spolupráce, dále již frekvence dle dohody.

Slevový program:

• Při platbě na 12 měsíců spolupráce předem : sleva 3000 Kč = 1 měsíc zdarma.
  • Od počátku spolupráce možnost odběru produktů našich partnerů ve slevovém programu „B“. Po 3 měsících spolupráce (nebo ihned po zaplacení 6 měsíců dopředu) přechod na slevový program „C“.

objednat tento program

Novinky

• 31.07.2014 aktuality a výsledky

KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!

Na 32. místě celkově a 5. v kategorii dojel do cíle Ondra Mikule i po nepříjemném pádu. 35. celkově a 6. v kategorii skončil po defektu náš trenér a závodník v jedné osobě Ondra Kobliha!

Pokračujeme dál: Martin Hajný tentokrát skončil na 103. místě a 18. v kategorii. 166. místo  a 22. v kategorii bral Radek Šolc. 200. místo celkově a 46. v kategorii byl David Hromada, Sváťa Hajný dorazil na 320. místě celkově a v kategorii na 24. místě. A na závěr 324 dojel Petr Dlab a v kategorii obsadil skvělé 7. místo!!!

na kratší trati jsme měli jediného zástupce Aleše Kroužeckého, který dorazil do cíle na celkovém 72. místě ( zlepšení oproti loňsku o 20 míst a 10 minut!), kategorii bral 20. místo. Jemu a všem našim borcům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci

• 22.07.2014 aktuality a výsledky

MTB "Karpatský pedál" 2014- první bedna našich silničářů (na MTB závodě)

12. června se uskutečníl  další ročník závodu  "Karpatský pedál" v oblasti jedněch z nekrásnějších českých lokalit "Bílých Karpat". Závodu se zúčastnil i náš závodník , byť ze silniční sekce, Tomáš Švihálek a rozhodně je čím se chlubit. Celkově skončil Tomáš na 56 místě z více jak 300 účastníků závodu a v kategorii vystoupil na stupně vítězů jako třetí .

Děkujeme za vzornou reprezentaci týmu a věříme, že tímto výborným výkonem a výsledkem  dal velkou motvaci i našim ostatním silničářům, pod vedením  kapitána silničního týmu Václava Klause ml. !

• 01.07.2014 aktuality a výsledky

Kolo pro život - Vrchlabí : tři čtvrtá místa

IMG_8108.JPG

Tak máme za sebou další díl prestižního seriálu KPŽ ve Vrchlabí. V sobotu nás přivítali pořadatelé v příjemném prostředí Vrchlabského letiště a naši závodníci se opět v tomto závodě neztratili. I přesto, že jsme tento týden nebyli na bedně, tak si vezeme domů 3 čtvrtá místa.

pokračovat »

• 21.06.2014 aktuality a výsledky

Malevil Cup 2014 - Honza Škarnitzl ve spurtu druhý za Jardou Kulhavým, Irena Berková vítězí!!!

Dnešní Malevil Cup se změnil hned od startu na souboj dvou našich špičkových  XC bikerů Jardy Kulhavého a Honzy Škarnitzla s třetím Honzou Strožem!

Hned po startu všichni tři nasadili tak vysoké tempo , že se odpoutali od všech pronásledovatelů a začal nádherný souboj kdo z koho. Oba naše reprezentanty nemile překvapil Strožík, který v kopcích předváděl neskutečné věci, že dle Honzy Škarnitzla se byli schopni s Jardou Kulhavým jen na sebe koukat, co se to děje ! Sám Škarna měl pocit, že se jede prvních 30 minut snad XC závod na 1,5 hodiny. Nakonec se přece jen potvrdila síla obou našich reprezentantů, že Strožíka setřasli( byť je to oba hodně bolelo) a spurtovali v cíli o první místo! O půl kola zvítězil Jadra před našim závodníkem Honzou! Třetí dojel svůj životní závod Honza Strož!! Klobouk dolů před jeho dnešním výkonem!