Máte náročné zaměstnání a potřebujete využít každou minutu svého volna?

Chcete konečně opustit „bezejmenný“ zástup cyklistů a konečně zvýšit svoji výkonnost?

• Plánování programu ve čtyřtýdenních cyklech s eventuální úpravou plánu do 48. hodin.
  • Neomezená komunikace s osobním trenérem pomocí komunikátoru či emailu.
  • 2x měsíčně možnost telefonické konzultace.
  • 2x ročně osobní konzultace.
  • Možnost odesílání dat z vybraných tréninkových jednotek, závodů a při eventuálních problémech v tréninku.
  • Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.
  • Neomezený přístup k cykloslovníku s provázaností s plánem.
  • Cena za měsíc 1500,- Kč
  • Počáteční platba na 3 měsíce spolupráce, dále již frekvence dle dohody.

Slevový program:

• Při platbě na 12 měsíců spolupráce předem : sleva 1500 Kč = 1 měsíc zdarma.
  • Od počátku spolupráce možnost odběru produktů našich partnerů ve slevovém programu „A“. Po 3 měsících spolupráce (nebo ihned po zaplacení 6 měsíců dopředu) přechod na slevový program „B“.

objednat tento program

Novinky

• 27.08.2015 aktuality a výsledky

KPŽ - Manitou Železné hory

Po tropických závodech bylo na startu po dlouhé době příjemně. Náměstí v Chrudimi vítalo již tradiční závod série Kolo pro život, kde se každoročně sejde kvalitní konkurence. Po úvodních schodech čekalo na závodníky 68 km.
    Nejlépe si vedl Ondra Kobliha, který obsadil absolutně 26. místo a v kategorii dojel na 6. místě.  Těsně za Odnrou dojel na 28.místě celkově a třetí v kategorii Pepa Holub a 35. celkově a 10. v kategorii Pepa Jelínek .Výborný výsledek zajel Radek Seeman, který v absolutním pořadí obsadil 59. místo a v kategorii bral 15. místo. Adam Sedláček se první půlku závodu pohyboval do dvacátého místa, nicméně nakonec přijel na 79. místě a v kategorii na 15. místě. Standa Koros 57. a Ondra Fišera 75 místě. Do první stovky se dostali ještě Radek Šolc, který přijel na 91. místě a Martin Hajný na 97. místě.
    David Hromada přijel na 133. místě a Svaťa Hajný na 209. místě, v kategorii byl však Svaťa na 15. místě.
    Naše ženy si vedly také výborně – Irena Berková (Amenity Extrem sport) nestačila jen na vítězku závodu Annu Šmídovou, v kategorii však Irena brala 1. místo. Její týmová kolegyně Jana Bednaříková obsadila celkově v ženách 6. místo a v kategorii skončila na 3. místě. Katka Sedláčková obsadila na 40 km trati na 9. místě.

Všem závodníkům děkujeme a přejeme mnoho sil do závěrečné části sezony!! :-)

• 21.06.2015 aktuality a výsledky

KPŽ ORLÍK

IMG_4893.JPG

Další závod Kola pro život na Orlíku je historii. Těžký závod z pohledu počasí a bahnitého terénu vyhrál Pavel Boudný , předitel Matoušem Ulmanem a Honzou Strožem.

Z našich závodníků se nejlépe umístil na 31. místě celkově a 8. V kategorii Adam Sedláček, o místo celkově 32. a 11. v kategorii dojel Ondra Mikule, 60. celkově a 19. v kategorii dorazil do cíle Martin Hajný .  Kapitán našeho týmu Sváťa Hajný pokořil sobotní závod na 179 místě a 13. místě v kategorii!.

všem našim klukům gratulujujeme!!!

Z našich klientů se výborně popral z tratí predelším Tomáš Homolka, jenž dojel celkově na 37. místě a v kategorii 4. !!! David Trávníček obsadil 72. místo celkově a  9. v kategorii.

Díky patří i těmto dvěma borcům!

a příští vikend se sejdeme opět na KPŽ ve Vrchlabí.

• 23.05.2015 aktuality a výsledky

ŠKODA BIKE 2015

P5230220.JPG

Tak a jeden z nejprestižnějších závodů v Plzni  ŠKODA BIKE  zná své vítěze. Na dlouhé trati došlo k nádhernému špurtu nejsilnější čtveřice dnešního závodu a první místo vybojoval Ivan Rybařík, před Jirkou Reehem a třetím Ondrou Paurem. Bramborová medalie zbyla na " Fábu" , neboli na Láďu Fabišovského.  Ale je potřeba zdůraznit i naší( Cyklotreninkovou) výraznou stopu v podobě celkově 10. místa Josefa Havla18. místa a "bedny" čili 3. místa v kategorii Jardy Tomáška! Na 22. místě celkově a 4. v kategorii dojel další náš závodník a tím nebyl nikdo jiný, než další  plzeňák Tomáš Homolka. O místo za ním dorazil na 23. místě celkově a 5. v kategorii třetí hoch CYKLOTRENINKU Marťas Šesták.

Gratuluji vítězům, ale především děkuji za vzornou reprezentaci týmu CYKLOTRENINK naším klukům, Jardovi, Tomášovi a Martinovi!

• 20.05.2015 aktuality a výsledky

KPŽ Mladá Boleslav

V sobotu 16.května  se uskutečnil další díl seriálu Kola pro život v Mladé Boleslavi. Jako vždy byli aktéry této šou i naši klienti a především závodníci našeho týmu CYKLOTRENINK

Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný z týmu ČS - Accolade.  24. celkově a 6. v kategorii dojel Pepa Holub, který každý závod atakuje dvacítku nejlepších! Ondra Mikule  skončil na 36. místě celkově a 9. v kategorii. Standa Koros opět zajel skvěle a dorazil do cíle 47. celkově a 12. v kategorii. Náš trenér Ondra Kobliha nastoupil na start po angíně a proto si myslíme, že 58. příčka celkově a 16. v kategorii bylo asi  sobotní maximum Ondry. David Trávníček  letos potvrzuje vzestup celkové výkonnosti a celkové 82. místo a 14. v kategorii je to důkazem! Martin Hajný se prozatím stále letos hledá po opakovaných problémech se zdravím a patrně asi není moc spokojen s celkovým 145. místem, tím více, že vloni byl Marťas pravidelným "návštěvníkem"  druhé padesátky závodníků v cili. Naopak David Hromada velmi mile překvapil  149. místem celkově a 28. v kategorii. Svaťa Hajný, kapitán našeho týmu si připsal příjemné 255. místo celkově a 23. v kategorii.

Naše nová posila v CYKLOTRENINKU Olga Bohabojová dojela v ženách na pěkném celkovém 20. místě a 7. v kategorii !

Na kratší 34.km trati jsme též měli zástupce a to Aleše Kroužeckého, který letos dojel na celkovém 45. místě a 13. v kategorii. Zlepšení oproti loňsku je o 6 minut!!

Přátelé, všem vám moc děkuji za snahu a  velmi dobré výsledky v Mladé Boleslavi!!!