Máte náročné zaměstnání a potřebujete využít každou minutu svého volna?

Chcete konečně opustit „bezejmenný“ zástup cyklistů a konečně zvýšit svoji výkonnost?

• Plánování programu ve čtyřtýdenních cyklech s eventuální úpravou plánu do 48. hodin.
  • Neomezená komunikace s osobním trenérem pomocí komunikátoru či emailu.
  • 2x měsíčně možnost telefonické konzultace.
  • 2x ročně osobní konzultace.
  • Možnost odesílání dat z vybraných tréninkových jednotek, závodů a při eventuálních problémech v tréninku.
  • Možnost vlastních komentářů k tréninkovým jednotkám, evidence skutečně odtrénovaných hodin a km.
  • Neomezený přístup k cykloslovníku s provázaností s plánem.
  • Cena za měsíc 1500,- Kč
  • Počáteční platba na 3 měsíce spolupráce, dále již frekvence dle dohody.

Slevový program:

• Při platbě na 12 měsíců spolupráce předem : sleva 1500 Kč = 1 měsíc zdarma.
  • Od počátku spolupráce možnost odběru produktů našich partnerů ve slevovém programu „A“. Po 3 měsících spolupráce (nebo ihned po zaplacení 6 měsíců dopředu) přechod na slevový program „B“.

objednat tento program

Novinky

• 05.09.2016 aktuality a výsledky

Kolo pro život Plzeň 2016

IMG_3595.JPG

Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!

Všem děkujeme za výborné výkony.

• 12.07.2016 aktuality a výsledky

Rozhovor s Janem Hirtem

Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.

Silniční TransAlp z pohledu našeho závodníka Jirky Šraina

Náš závodník Jirka Šrain a jeho kamarád Petr Harnoš se letos poprvé  zúčastnili legendárního  amatérského silničního etapového závodu Trans Alp 2016!

Nedalo mi to a poprosil jsem Jirku o krátké zhodnocení jejich účasti v tomto etapáku! A řeknu to takto: ONI SE JEN NEZÚČASTNILI, ALE ONI ZÁVODILI a skončili v tom velkém množství závodníků v kategorii na 37 místě a  na celkovém skvělém 67 místě! Klobouk dolů a velká gratulace oboum klukům!

Tady je krátká Jirkova zpověď:

pokračovat »

• 11.07.2016 aktuality a výsledky

Povedlo se! Jan Hirt se stal celkovým vítězem "Okolo Rakouska"

Vítězem silničního etapového závodu  Okolo Rakouska 2016 se stal Jan Hirt. Obrovská gratulace k vítězství v závodě "68. Österreich Radrundfahrt!".