Aktuality a výsledky

Aktuality

 • 22.07.2014

  MTB "Karpatský pedál" 2014- první bedna našich silničářů (na MTB závodě)

  Karpatský pedál I (2).jpg

  12. června se uskutečníl  další ročník závodu  "Karpatský pedál" v oblasti jedněch z nekrásnějších českých lokalit "Bílých Karpat". Závodu se zúčastnil i náš závodník , byť ze silniční sekce, Tomáš Švihálek a rozhodně je čím se chlubit. Celkově skončil Tomáš na 56 místě z více jak 300 účastníků závodu a v kategorii vystoupil na stupně vítězů jako třetí .

  Děkujeme za vzornou reprezentaci týmu a věříme, že tímto výborným výkonem a výsledkem  dal velkou motvaci i našim ostatním silničářům, pod vedením  kapitána silničního týmu Václava Klause ml. !

 • 01.07.2014

  Kolo pro život - Vrchlabí : tři čtvrtá místa

  IMG_8108.JPG

  Tak máme za sebou další díl prestižního seriálu KPŽ ve Vrchlabí. V sobotu nás přivítali pořadatelé v příjemném prostředí Vrchlabského letiště a naši závodníci se opět v tomto závodě neztratili. I přesto, že jsme tento týden nebyli na bedně, tak si vezeme domů 3 čtvrtá místa.

   

  Závod byl pod jednoznačnou taktovkou našeho bývalého klienta Honzy Strože, který dojel do cíle s více jak čtyřminutovým náskokem před Martinem Splítkem a třetím Vencou Ježkem. 4. celkově dojel s vteřinovou ztrátou náš klient Dan Valášek,který se letos zlepšuje závod od závodu a postupně se již etabluje do skupiny eliťáků! 19. celkově a 4. v kategorii skončil náš závoďák Ondra Mikule. 63. celkově a 21. v kategorii dojel Láďa John( po krátké viróze velmi slušný výkon) a 65.celkově a 20. v kategorii byl Martin Hajný- skvělý závod Martina! 128. a 24. v kategorii dorazil do cíle Broňa Skovajsa, 160. celkově a 35 v kategorii skončil David Hromada( opět  další zlepšení Davida!). Šest míst za Davidem(166 celkově) vlítl do cíle Radek Šolc a v kategorii získal 34. pořadí! 271. místo celkově a 20. v kategorii bral Svaťa Hajný(viz foto) a pokořil čas pod 3 hodiny, což byl jeho dnešní cíl!!!

  V ženách nám udělal radost, tak jako každý závod, kterého se zúčastní, Zuzka Dlabová, když obsadila 15. místo celkově a tentokrát v kategorii získala bramborovou medaili.

  Všem bych vám chtěl jménem našeho týmu Cyklotrenink poděkovat za účast a výbornou reprezantaci a především za dnešní výsledky!

   

 • 21.06.2014

  Malevil Cup 2014 - Honza Škarnitzl ve spurtu druhý za Jardou Kulhavým, Irena Berková vítězí!!!

  MCUP.jpg

  Dnešní Malevil Cup se změnil hned od startu na souboj dvou našich špičkových  XC bikerů Jardy Kulhavého a Honzy Škarnitzla s třetím Honzou Strožem!

  Hned po startu všichni tři nasadili tak vysoké tempo , že se odpoutali od všech pronásledovatelů a začal nádherný souboj kdo z koho. Oba naše reprezentanty nemile překvapil Strožík, který v kopcích předváděl neskutečné věci, že dle Honzy Škarnitzla se byli schopni s Jardou Kulhavým jen na sebe koukat, co se to děje ! Sám Škarna měl pocit, že se jede prvních 30 minut snad XC závod na 1,5 hodiny. Nakonec se přece jen potvrdila síla obou našich reprezentantů, že Strožíka setřasli( byť je to oba hodně bolelo) a spurtovali v cíli o první místo! O půl kola zvítězil Jadra před našim závodníkem Honzou! Třetí dojel svůj životní závod Honza Strož!! Klobouk dolů před jeho dnešním výkonem!

   

  Velkou smůlu měl náš talentovaný mladý závodník Dan Valášek, který měl na přibližně sedmdesátém kilometru defekt a musel z desáté pozice ze závodu odstoupit! Velká škoda, ale Dan nás dnes přesvědčil, že se můžeme (a věřím pevně že i budeme ) těšit na jeho výkonnostní posun v dalších letech !

  celkově 38. a 5. v kategorii dojel náš týmový závodník Ondra Mikule, který bohužel měl též okolo 70, kilometru technické problémy a propadl se o několik míst. I přesto to byl jeho prozatím nejlepší výkon na Malevilu za poslední tři roky!! 

  V kategorii žen nenašla přemožitelku naše Irena Berková a zvítězila o více jak 6 minut před druhou Milenou Cesnakovou a třetí Pavlínou Šulcovou. Skvělý výsledek Irči a společně s Pavlínou Šulcovou opět ukázala reprezentačnímu trenéru, že na ME v Irsku , kde startovalo 17 žen, měly právo startovat!!! Tímto nesmyslným nominačním  rozhodnutím připravil náš biking z největší pravděpodobností o další medaili.

  Všem  našim závodníkům a závodnicím patří velká gratulace a poděkování za dnešní skvělé výkony!!

   Výsledky zde: http://sportsoft.cz/cs/zavod/results/1157?rid=1446

 • 17.06.2014

  KPŽ - Ještěd Tour Kooperativy je za námi a bylo nás vidět

  9.jpg

  V sobotu 14.června  proběhl další díl seriálu KoloPro  v Liberci.

  Hned na úvod je potřeba říct, že opět máme důvod pochválit naše závodníky, jak  z týmu, tak naše klienty za perfektní výkony!

  V absolutním pořadí skončil poprvé ve své karieře náš mladý a velmi talentovaný závodník Dan Valašek, za celkovým vítězem Pavlem Boudným a druhým Honzou Strožem. Skvělý  výsledek.

  15.celkově a 2. v kategorii dojel náš trenér Ondra Kobliha a 17. celkově a ve stejné kategorii jako Ondra Kobliha byl další Ondra a to Ondra Mikule třetí.!  Trochu nás oba namlsávají svými výkony.

  39. celkově a 13 v kategorii dojel, jak jsme u něj již zvyklí, Láďa John a 67 celkově(14.v kategorii) náš týmový hráč Martin Hajný ( výborný tah ho koupit do týmu :)).

  Aby toho nebylo málo, tak pokračujeme dál ve výčtu výsledků našich borců: 155. celkově a 28. v kategorii došpurtoval do cíle Radek Šolc, který se zlepšuje závod od závodu.  No a dnes opět nesmíme zapomenout na  v sobotu našeho nejtaršího barda Sváťu hajného, který skončil  celkově 216. a v kategorii  nad padesát let 18. 

  Bohužel se sobotního závodu nemohl už zúčastnit náš další výborný závodník a skvělý chlap Tomáš Homolka, který měl minulý týden v Plzni  pár set metrů před cílem těžký pád a přivodil si  těžký úraz loketního kloubu, jež vedl k následné nutné operaci. Tome, přejeme brzké uzdravení!!!

  Takže děkujeme za  perfektní výkony a výsledky a všem GRATULACE

   partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači