Aktuality a výsledky

Aktuality

 • 20.01.2014

  Cyklomaraton Winter Hradec Králové 2014

  okolo hradce.jpg

  Pro více než čtyři stovky nedočkavých bikerů si na sobotu připravili v Hradci Králové první letošní bikový maraton. I přes dlouhodboě příznivé podmínky pro cyklisty jako dělané bez sněhu a mrazů bylo na trati bláta více než dost. Cílová fotografie mluví za vše. Celkovým vítězem se stal Hradečák Martin Horák, následován naším klientem také z Hradce Králové, Martinem Splítkem a Janem Procházkou. Nejrychlejší ženou v cíli pak byla Ivana Loubková. Všem gratulujeme!

   

   

   

  MTB 40 km – muži
  1. Martin Horák (Ghost Rubena Racing Team) 1:41:10
  2. Martin Splítek (ČS Specialized HK) +0:02
  3. Jan Procházka (Cyklosport Chropyně) +0:02
  4. Jan Hruška (Toyota Dolák MTB Team) +0:11
  5. Martin Piruch (Cyklosport Chropyně) +1:39

  MTB 40 km – ženy
  1. Ivana Loubková (Eleven-Rubena Cvikov) 2:01:26
  2. Kateřina Loubková (Eleven-Rubena Cvikov) +0:00
  3. Petra Krtičková (HSK Cycling Team) +19:09
  4. Michaela Fošumová (KH Tour) +19:53
  5. Milena Odehnalová (Tvrdá horská cyklistika) +20:18

  Celkové výsledky naleznete ke stažení zde 

 • 01.12.2013

  Máte rádi výzvy? Hledá se cyklista do týmu na Race Across America

  unnamed 2.jpg

  Náš kamarád a zapalený cyklista Jirka Kříž se spolu s dvěma dalšími podobně nadšenými kamarády chystá na legendární RAAM - Race Acrross America. Píše: "Mám dva parťáky a chybí nám čtvrtý do „“časovkářského“ týmu. Všichni tři jsme vášniví cyklisté tělem i duší, např. jeden z nás jel silniční závod na paralympiádě v Sydney, jeden z nás úspěšně zajel Crocodile Trophy a jeden z nás objel na kole svět. Silniční závod, na který se chystáme, není obyčejnou časovkou, není v Evropě, není levný a šance na jeho absolvování se naskytne třeba jednou za život (nebo spíš vůbec). Časový limit je 9 dnů, délka trasy 4850 km, nejvyšší bod 3310 m, nejnižší bod -70 m a konkurence je převeliká. Tým jede štafetovým způsobem, zázemí poskytují doprovodná vozidla s podpůrným týmem.

   

   

  Podmínky přijetí do týmu: volno cca 14-20 dnů (aklimatizace+závod) v červnu 2014, uhrazení 1/4 rozpočtu, a silná touha s motivací být členem prvního českého týmu v závodě napříč Amerikou (RAAM). (Vážní zájemci, kontaktní osoba je Michal Jon, tel. č. 775368175, e-mail:luciemichal@seznam.cz) Více info na www-raam.com

   

  unnamed.jpgunnamed 1.jpg

 • 13.11.2013

  Kemp Poreč 2014

  Poreč 2012 b 004.jpg

  Od 8. do 22. března bude náš trenér Honza Třesohlavý již po sedmé organizovat tréninkový kemp v chorvatské Poreči.  Délka pobytu může být libovolná, podle vlastního výběru.

  Výborné podmínky (počasí, tréninkové trasy, hotel, …) na chorvatské Istrii jistě opět vytvoří  ty nejlepší předpoklady pro najetí potřebným km před sezónou, vybudování vytrvalosti a silové vytrvalosti. To v optimálních tréninkových skupinách, vedle řady týmů a reprezentačních výběrů.  Pro podrobnější informace, případně pro předběžnou rezervaci pište na jan.tresohlavy@cyklotrenink.com.  

 • 22.09.2013

  Author Pražská 50

  misa.jpg

  Vítězem dnešní Pražské 50 se stal Venca Ježek před Michalem Bubílkem a Tomášem Jiránkem. Petr Tatíček obsadil celkové 7. místo, Jakub Šilar, který bojoval o bednu, bohužel skončil s rozbitým kolenem a naštípnutou rukou v nemocnici (přejeme brzké zhojení). Vláďa John dojel na pěkném 33. místě, Pepa Soušek na 47. a jen kousek mu chyběl na bednu ve své kategorii, Michal Prokop 55., Tomáš Homolka 56., Míša Procházková 74. a 1. v kategorii (2. absolutně v ženách),Natálka Šmejkalová skončila v ženách absolutně třetí a první ve své kategorii. Honza Sušánka pak obsadil po několikaletém tréninkovém výpadku pěkné 114. místo.

   

  Všem moc gratulujeme!

   

  Celkové výsledky ke stažení zde

  Foto: Facebookpartneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači