Aktuality a výsledky

Aktuality

 • 24.08.2014

  KPŽ Chrudim a dvě bedny

  P8230015.JPG

  Včera se ukutečnil další díl seriálu Kola pro život v Chrudimi. Byl specifický jak délkou závodu a i skvělou konkurencí. Myslím ale,že se naši závodníci nemusí za své výkony vůbec stydět!

  7. celkově dojel po výborném výkonu Dan Valášek( klobouk dolů, na to, že Dan jezdí systematicky 1,5 roku!!). 31. celkově a 9. v kategorii skončil Ondra Kobliha, 37. celkově a 10. v kategorii dojel Ondra Mikule. 59.celkově a 12. v kategorii skončil Karlík Moravec, Láďa John dorazil do cíle 58. celkově a 15. v kategorii, Martin Javůrek bral 94. místo celkově a 22. v kategorii, Jana Bednáříková dojela na skvělém 105. místě celkově a v ženách dojela na 2. místě!! Petr Výmola skončil celkově 127. a v kategorii na  42. místě. Martin Hajný neměl svůj den( zdravotní indispozice) a dojel na 128. místě celkově a 28. v kategorii. No náš dnes nejstarší člen skupiny Sváťa Hajný bral 285. místo celkově a 26. v kategorii. Všem patří velký dík za účast a vzornou reprezentaci! Chtěl bych ještě vyzdvihnout úžasný výkon Jany Bednaříkové, která byla na bedně v ženách. Je vidět, že spolupráce s našim trenérem Ondrou Koblihou ji jde náramně k duhu:)! A máme z toho velkou radost.

  Na kratší trati jsme brali též bednu a to zásluhou Pepy Jelínka( stále ještě kadeta), který dorazil celkově do cíle na druhém místě( i přes několikeré bloudění na trati). Takže moc gratulujeme. 

   

   

   

 • 11.08.2014

  Karlovy Vary- další díl Kola pro život je historií

  IMG_2648.JPG

  Tuto sobotu proběhl další díl seriálu Kola pro život v Karlových Varech. Co k němu dodat? Náš tým Cyklotrenink.com si opět sáhl na bednu a naši klienti opět potvrdili, dobrou připravenost v letošní sezóně!

  V kategorii ELITE a i celkově na 8., resp. 9. místě dojeli naši dva mladí svěřenci Dan Valášek a Martin Stošek. 22. celkově a druhý v kategorii skončil náš trenér a závodník týmu v jedné osobě Ondra Kobliha, Ondra Mikule si dojel pro 29. místo celkově a 4. v kategorii! 59. celkově a 15. v kategorii skončil Láďa JohnMartin Šesták  celkově na výborném 116. místě celkově a 24. v kategorii, 144. celkově a 32. v kategorii se umístil David Hromada, Sváťa Hajný bojoval celý závod jako lev (viz foto) a dojel si pro skvělé 207. místo v celkovém pořadí a 21. místo v kategorii. Konečně na 316. místě celkově a 104. v kategorii dojel po dlouhodobých zdravotních peripetiích Jirka Pok. Závodu se jako již tradičně zúčastnil i Radek Šolc( tahoun týmu), který však musel tentokrát vzhledem k zdravotním obtížím ze závodu odstoupit!

  Všem našim klientům a závodníkům týmu Cyklotrenink.com moc děkujeme a gratulujeme k sobotním výsledkům!

 • 04.08.2014

  Šumavský maraton České spořitelny

  team_spirit.jpg

  V sobotu 2.8. proběhl v rámci 15. ročníku velmi populární Šumavský maraton na Zadově. Celkově na 54 km trase zvítězil Matouš Ulman, pronásledovaný ,,naším“ Martinem Stoškem! Obrovská gratulace pro tohoto mladého jezdce

  Neztratili ani naši další klienti. Martin Hajný bral 19. místo v kategorii M23-29, v této kategorii mu šlapal na paty Radek Šolc 27. místem! Martin Šesták potvrdil své kvality 14. flekem v M 40-49 let a zmínit musíme i Aleše Kroužeckého na 29-ti kilometrové trase, kde si vyzávodil 16. Místo v mužích nad 40 let.

  Všem klukům děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na dalším Kole pro život v Karlových lázních.

 • 31.07.2014

  KPŽ Karlštejn 2014 - Honza Škarnitzl vítězí

  Skarnitzl J.gif

  V sobotu 26. července se konal další díl Kola pro život , tentokrát v Praze. Teplé a slunečné počasí přineslo  Cyklotreninku opět zajímavá umístění.

  Závod skvělým závěrem vyhrál náš závoďák Honza Škarnitzl, který si v závěru s přehledem poradil s přesilou z České Spořitelny, Matoušem Ulmanem a Pavlem Boudným. 6. celkově dorazil do cíle Tomáš Tvrdík!

  Na 32. místě celkově a 5. v kategorii dojel do cíle Ondra Mikule i po nepříjemném pádu. 35. celkově a 6. v kategorii skončil po defektu náš trenér a závodník v jedné osobě Ondra Kobliha!

  Pokračujeme dál: Martin Hajný tentokrát skončil na 103. místě a 18. v kategorii. 166. místo  a 22. v kategorii bral Radek Šolc. 200. místo celkově a 46. v kategorii byl David Hromada, Sváťa Hajný dorazil na 320. místě celkově a v kategorii na 24. místě. A na závěr 324 dojel Petr Dlab a v kategorii obsadil skvělé 7. místo!!! 

  Na kratší trati jsme měli jediného zástupce Aleše Kroužeckého, který dorazil do cíle na celkovém 72. místě ( zlepšení oproti loňsku o 20 míst a 10 minut!), kategorii bral 20. místo. Jemu a všem našim borcům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentacipartneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači