Aktuality a výsledky

Aktuality

 • 01.05.2017

  ROHÁLOVSKÁ 50

  Rohálovská 2.jpg

  Luxusní zaváděcí vozidlo, vrtulník, těžká blátivá trať, spousta nadšených a ochotných pořadatelů... Pořadatelé okolo Martin Koplík odvedli opět kus práce!! :-) Závod vyhrál systémem start cíl Honza Jobánek (Superior MTB Team). Naši svěřenci se blýskli také parádními výsledky!!! Nejlépe se vedlo Karlovi Sýkorovi (Česká Spořitelna Accolade), kterého proháněl trenér jeho Ondra Kobliha (kde lépe vidět a cepovat svěřence než přímo v akci?? :-) ) Karel bral v cíli fantastické 6. místo (1. junior) a sklidil ovoce za náročné tréninky. Obrovskou radost nám udělal 34. Pavel Miklík (7. Muži II) !!! Dále se umístili v kategoriích na hezkých pozicích: 
  16. M I. Tomáš Šidlík
  41. M I. Martin Pekař
  159. M I. Pavel Hájek (oba kluci udělali velkou radost své mamince a tchýni paní Pekařové, která dohlížela na kluky z vrtulníku :-D)
  Velkou pochvalu si zaslouží také Jana Bednaříková (Amenity Extremsport team), která vybojovala parádní 3. místo celkově a naznačila vzrůstající formu před Author Šela Maraton! Ihned za Jančou proťala cíl Radka Pospíšilová. 
  Všem našim závodníkům děkujeme za nasazení a úsměv v cíli :-) Všichni se posunuli výsledkovou listinou kupředu!!! (tedy kromě trenéra :-D :-D )
  Pokud chceš i TY vylepšit své výsledky, pocit ze závodění, či jen zvednout výkonnost na vyjížďkách s kamarády, PŘIDEJ SE K NÁM! :-)
  Přeji všem hodně zdaru, rychlé nohy a hodně sluníčka :-) 
  Vás trenér a kamarád Ondra Kobliha

  Rohálovská 3.jpg

 • 05.09.2016

  Kolo pro život Plzeň 2016

  IMG_3595.JPG

  Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

  Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

  Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

  Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!

  Všem děkujeme za výborné výkony.

 • 12.07.2016

  Rozhovor s Janem Hirtem

  Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.

 • 12.07.2016

  Silniční TransAlp z pohledu našeho závodníka Jirky Šraina

  web-TTMS0675.jpeg

  Náš závodník Jirka Šrain a jeho kamarád Petr Harnoš se letos poprvé  zúčastnili legendárního  amatérského silničního etapového závodu Trans Alp 2016!

  Nedalo mi to a poprosil jsem Jirku o krátké zhodnocení jejich účasti v tomto etapáku! A řeknu to takto: ONI SE JEN NEZÚČASTNILI, ALE ONI ZÁVODILI a skončili v tom velkém množství závodníků v kategorii na 37 místě a  na celkovém skvělém 67 místě! Klobouk dolů a velká gratulace oboum klukům!

  Tady je krátká Jirkova zpověď:

   

  "Před několika lety jsem, už si ani nevzpomínám kde, narazil na existenci etapového závodu přes Alpy - silničního TransAlpu. Protože občas jezdím na cyklomaratony do Alp, účast na tomto závodě pro mě byla celkem velkou výzvou, do té doby jsem žádný etapový závod nejel.

   V říjnu jsem se, během první hodiny po otevření přihlášek, spolu s kamarádem Petrem Harnošem přihlásil (jde o závod dvojic) a o motivaci k tréninku pod Karlovým vedením bylo na příštího 3/4 roku postaráno. Zbývalo jen odpočítávat čas do dne D - tedy 26. června.
   
  Na startu v tirolském Imstu se nás sešlo zhruba 400 dvoučlenných teamů, mezi nimi "pouze" 3 české a 2 české z poloviny (což bylo podle účastníků minulých ročníků poměrně málo). Většina etap měla začátak neutralizován (což v praxi znamenalo že se jelo za autem), naplno se startovalo pod prvním kopcem. Někde to bylo opravdu jen vyjet z města, jinde trochu delší vzdálenost.
   
  Cíl byl v Riva del Garda, kde jsme v nohách měli za týden téměř 900 km a nastoupáno přes 19 000 výškových metrů. Slušná porce. Pro člověka, který pořádně nevědel do čeho jde. Už pár dní před cílem jsem dvěma Němcům říkal, že akumuluju únavu za nás za oba - až mě zarazilo, že jak jsme první dny byli s Petrem celkem vyrovnaní, v druhé půlce se mezi námi rozdíl hodně zvětšoval. Na druhou stranu, na startu jsem to, že celkově skončíme v první stovce nečkal - skončili jsme, a docela s rezervou :-)
   
  Organizaci závodu se toho moc vytknout nedá, zajištění trasy je na podobné úrovni, na kterou jsem z Alp zvyklý (jede se za plného provozu). Ubytování v tělocvičnách jsme nakonec zavrhli a vzali za vděk hotelům, tašku s věcma (i tašky jsme nafasovali) jsme nechali ráno na recepci hotelu a odpoledne čekala na recepci v dalším hotelu - teda většinou :-) V cíli vždy občerstvení zajištěné cílovým městem, každý večer pak Pasta Party. No, oba jsme něco málo přibrali :-) Stejně tak je postaráno o dopravu z Gardy do Imstu pro závodníky i pro kola. Absolvovat TransAlp se dá bez problémů i když s sebou člověk nemá žádný doprovod, stačí si najít vhodného partnera na závod"( PS: Ano dá, ale nestačí najít jen vhodného partnera, je potřeba mít setsakramentsky natrénováno:)-vsuvka editora). partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači