Cyklotrenink Kemp Techniky 2016 je opět po roce tady - Ostaš a opět Ostaš

Termín bajkového CYKLOTRENINK KEMPU 2016 je opět zde

Datum konání: 14-16. říjen 2016

Místo: Chatová osada OSTAŠ ( tak jako již posledních několik let)

Chcete se  naučit v terénu na svém horském kole něco víc, pod dohledem zkušených závodníků? Chcete příští rok ujíždět soupeřům třeba právě díky náskoku při sjíždění obtížných sjezdů a výjezdů? Tak i proto a pro vás jsme připravili další pokračování našeho "kultovního" kempu. Jste vítáni vy noví účastníci a samozřejmě i vy ,kteří jste se zúčastnili předešlých ročníků. Na všechny se budeme těšit.

Koho jsme pozvali a kdo se vám bude věnovat?

Honza Škarnitzl, kdo jiný, že? Dlouholetý  člen naší reprezentační trojky v cross country, dvojnásobný účastník  olympijských her

Petr Sulzbacher a jeho bratr  Tomáš Sulzbacher

Franta Žilák - všichni tři chlapci nás provázejí po celou historii Cyklokempů v oblasti Aršpachu,Teplických a Broumovských skal

Kemp bude zahájen jako obvykle v pátek 14.10. 2016  v 19oo hodin společnou večeří a po dojde k představení lektorů, odhalení náplně víkendového kempu a témat pro oba večery.

Cena kempu : 3 000 Kč

Ostaš nabízí skromné ubytování, dobré jídlo v plné penzi , skvělé lektory a  především každoročně výbornou  společenskou atmosféru, pro kterou je náš kemp stále vyhledáván a žádán.

Vzhledem k lehce omezené kapacitě chatové osady Ostaš a především pro každoroční zájem prosíme o včasnou registraci. Bližší a konkrétní informace obdržíte po registraci, resp. přihlášení .

Přihlásit se můžete pomocí online formuláře.

ROHÁLOVSKÁ 50

Luxusní zaváděcí vozidlo, vrtulník, těžká blátivá trať, spousta nadšených a ochotných pořadatelů... Pořadatelé okolo Martin Koplík odvedli opět kus práce!! :-) Závod vyhrál systémem start cíl Honza Jobánek (Superior MTB Team). Naši svěřenci se blýskli také parádními výsledky!!! Nejlépe se vedlo Karlovi Sýkorovi (Česká Spořitelna Accolade), kterého proháněl trenér jeho Ondra Kobliha (kde lépe vidět a cepovat svěřence než přímo v akci?? :-) ) Karel bral v cíli fantastické 6. místo (1. junior) a sklidil ovoce za náročné tréninky. Obrovskou radost nám udělal 34. Pavel Miklík (7. Muži II) !!! Dále se umístili v kategoriích na hezkých pozicích:
    16. M I. Tomáš Šidlík
    41. M I. Martin Pekař
    159. M I. Pavel Hájek (oba kluci udělali velkou radost své mamince a tchýni paní Pekařové, která dohlížela na kluky z vrtulníku :-D)
    Velkou pochvalu si zaslouží také Jana Bednaříková (Amenity Extremsport team), která vybojovala parádní 3. místo celkově a naznačila vzrůstající formu před Author Šela Maraton! Ihned za Jančou proťala cíl Radka Pospíšilová.
    Všem našim závodníkům děkujeme za nasazení a úsměv v cíli :-) Všichni se posunuli výsledkovou listinou kupředu!!! (tedy kromě trenéra :-D :-D )
    Pokud chceš i TY vylepšit své výsledky, pocit ze závodění, či jen zvednout výkonnost na vyjížďkách s kamarády, PŘIDEJ SE K NÁM! :-)
    Přeji všem hodně zdaru, rychlé nohy a hodně sluníčka :-)
    Vás trenér a kamarád Ondra Kobliha

• 05.09.2016 aktuality a výsledky

Kolo pro život Plzeň 2016

IMG_3595.JPG

Tak máme za sebou  jeden z posledních závodů letošního ročníku Kola pro život v Plzni. I tentokrát se ho v celkem hojném množství zúčastnili naši klienti a závodníci .Dlouhou trasu vyhrál Pavel Boudný před Matošem Ullmanem a Honzou Rajchartem, všichni  z České spořitelny.

Z našich hochů si nejlépe vedl na 64. místě celkově  Marek Kavan, 70. Pepa Holub, 77. dojel opět výborně jedoucí Martin Hajný, 88. Tomáš Homolka a 95. po bloudění  Jarda Tomášek. Ve druhé stovce na 117, místě Radek Šolc a na 120. místě Martin Šesták.

Na trati krátké jsme však zásluhou naší závodnice Jany Žídekové získali skvělé 1. místo v ženské kategorii a celkově Janička dojela na pátém místě v ženách. Výborný výsledek.

Takže za velmi pěkného počasí jsme se díky Janě dočkali po delší době opět bedny a vítězství!