Kemp techniky 2015 - opět na Ostaši

Tak přátelé, už bylo na čase oznámit termín bajkového CYKLOTRENINK KEMPU 2015

Datum konání: 16.-18. říjen 2015

Místo: Chatová osada OSTAŠ (kde také jinde, něž na Ostaši :-) )

Chcete se naučit v terénu na svém horském kole něco víc, pod dohledem zkušených závodníků? Chcete příští rok ujíždět soupeřům třeba právě díky náskoku při sjíždění obtížných sjezdů a výjezdů? Tak i proto a pro vás jsme připravili další pokračování našeho "kultovního" kempu. Jste vítáni vy noví účastníci a samozřejmě i vy ,kteří jste se zúčastnili předešlých ročníků. Na všechny se budeme těšit.

Koho jsme pozvali a kdo se vám bude věnovat?

Petr Sulzbacher a jeho bratr Tomáš Sulzbacher - místní znalci všech tras

Franta Žilák - mistr republiky XCO Masters - domácí špičkový bajker

Michal Kaněra - bajková stálice a další z talentů místní lokality.

a jistě ještě překvapíme nějakým jménem a především kvalitním technikem a lektorem v jedné osobě.

 

Kemp bude zahájen jako obvykle v pátek 16.10. 2015 v 1900 hodin společnou večeří a po ní dojde k představení lektorů, odhalení náplně víkendového kempu a témat pro oba večery.

Ostaš nabízí skromné ubytování, dobré jídlo v plné penzi , skvělé lektory a především každoročně výbornou společenskou atmosféru, pro kterou je náš kemp stále vyhledáván a žádán.

Vzhledem k lehce omezené kapacitě chatové osady Ostaš a především pro každoroční zájem prosíme o včasnou registraci. Bližší a konkrétní informace obdržíte po registraci, resp. přihlášení .

Přihlásit se. můžete pomocí online formuláře.

 

 

 

 

 

Videa z minulých ročníků kempu

2014

2013

2012

2011


www.cyklotrenink.com

Novinky

 • 12.07.2016 aktuality a výsledky

  Rozhovor s Janem Hirtem

  Rozhovor s Janem Hirtem - svěřencem Karla Martinka - o jeho úspěšném působení na závodě kolem Rakouska i o dalších plánech a případném přestupu do World Tour.

 • 12.07.2016 aktuality a výsledky

  Silniční TransAlp z pohledu našeho závodníka Jirky Šraina

  web-TTMS0675.jpeg

  Náš závodník Jirka Šrain a jeho kamarád Petr Harnoš se letos poprvé  zúčastnili legendárního  amatérského silničního etapového závodu Trans Alp 2016!

  Nedalo mi to a poprosil jsem Jirku o krátké zhodnocení jejich účasti v tomto etapáku! A řeknu to takto: ONI SE JEN NEZÚČASTNILI, ALE ONI ZÁVODILI a skončili v tom velkém množství závodníků v kategorii na 37 místě a  na celkovém skvělém 67 místě! Klobouk dolů a velká gratulace oboum klukům!

  Tady je krátká Jirkova zpověď:

   

  pokračovat »


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači