Tréninkový kemp - technika jízdy v terénu 2014

Nadešel čas přátelé oznámit termín bajkového CYKLOTRENINK KEMPU 2014

Datum konání: 17.-19. říjen 2014

Místo: Chatová osada OSTAŠ( tak jako již posledních několik let)

Chcete se  naučit v terénu na svém horském kole něco víc, pod dohledem zkušených závodníků? Chcete příští rok ujíždět soupeřům třeba právě díky náskoku při sjíždění obtížných sjezdů a výjezdů? Tak i proto a pro vás jsme připravili další pokračování našeho "kultovního" kempu. Jste vítáni vy noví účastníci a samozřejmě i vy ,kteří jste se zúčastnili předešlých ročníků. Na všechny se budeme těšit.

Koho jsme pozvali a kdo se vám bude věnovat?

Honza Škarnitzl, není třeba  představovat - bronzový z letošního Mistrovství Evropy v XCO

Petr Sulzbacher a jeho bratr  Tomáš Sulzbacher - místní znalci všech tras

Franta Žilák - letošní mistr republiky XCO Masters - domácí špičkový bajker

Dušan Mihaličko - na letošek změnil práci, nechce točit, ale chce vám všem předat své zkušenosti a poznatky ze své kanadské mise lektora.

Kemp bude zahájen jako obvykle v pátek 17.10. 2014  v 19oo hodin společnou večeří a po dojde k představení lektorů, odhalení náplně víkendového kempu a témat pro oba večery.

Ostaš nabízí skromné ubytování, dobré jídlo v plné penzi , skvělé lektory a  především každoročně výbornou  společenskou atmosféru, pro kterou je náš kemp stále vyhledáván a žádán.

Vzhledem k lehce omezené kapacitě chatové osady Ostaš a především pro každoroční zájem prosíme o včasnou registraci.

IMG_4893.JPG

Další závod Kola pro život na Orlíku je historii. Těžký závod z pohledu počasí a bahnitého terénu vyhrál Pavel Boudný , předitel Matoušem Ulmanem a Honzou Strožem.

Z našich závodníků se nejlépe umístil na 31. místě celkově a 8. V kategorii Adam Sedláček, o místo celkově 32. a 11. v kategorii dojel Ondra Mikule, 60. celkově a 19. v kategorii dorazil do cíle Martin Hajný .  Kapitán našeho týmu Sváťa Hajný pokořil sobotní závod na 179 místě a 13. místě v kategorii!.

všem našim klukům gratulujujeme!!!

Z našich klientů se výborně popral z tratí predelším Tomáš Homolka, jenž dojel celkově na 37. místě a v kategorii 4. !!! David Trávníček obsadil 72. místo celkově a  9. v kategorii.

Díky patří i těmto dvěma borcům!

a příští vikend se sejdeme opět na KPŽ ve Vrchlabí.

• 23.05.2015 aktuality a výsledky

ŠKODA BIKE 2015

P5230220.JPG

Tak a jeden z nejprestižnějších závodů v Plzni  ŠKODA BIKE  zná své vítěze. Na dlouhé trati došlo k nádhernému špurtu nejsilnější čtveřice dnešního závodu a první místo vybojoval Ivan Rybařík, před Jirkou Reehem a třetím Ondrou Paurem. Bramborová medalie zbyla na " Fábu" , neboli na Láďu Fabišovského.  Ale je potřeba zdůraznit i naší( Cyklotreninkovou) výraznou stopu v podobě celkově 10. místa Josefa Havla18. místa a "bedny" čili 3. místa v kategorii Jardy Tomáška! Na 22. místě celkově a 4. v kategorii dojel další náš závodník a tím nebyl nikdo jiný, než další  plzeňák Tomáš Homolka. O místo za ním dorazil na 23. místě celkově a 5. v kategorii třetí hoch CYKLOTRENINKU Marťas Šesták.

Gratuluji vítězům, ale především děkuji za vzornou reprezentaci týmu CYKLOTRENINK naším klukům, Jardovi, Tomášovi a Martinovi!