Články

Články

 • 12.06.2017

  Jan Hirt po Giro d'Italia na SUPERCYCLING.CZ a poděkování trenérovi MUDr.K. Martinkovi

  image.jpeg

   

  Dvanáctým místem na Giru překvapil Jan Hirt spoustu lidí a možná tak trochu i sám sebe. Hned při svém debutu na Grand Tour dokázal, že je schopen držet krok s nejlepšími světovými vrchaři a je velmi pravděpodobné, že letošní sezóna bude poslední v oranžovém dresu CCC Sprandi Polkowice. O nabídky z WorldTour teď nemá nouzi.

 • 29.11.2016

  Jana Czeczinkarová ukončila pro vleklé zranění kolena cyklokrosovou sezónu

  IMG_3928.JPG

   

  Bohužel musíme oznámit nepříjemnou zprávu ohledně dalšího učinkování naší závodnice Jany Czeczinkarové v letošní sezóně cyklokrosu. U Jany po návratu z mistrovství Evropy ve Francii začaly problémy s kolenem a i přes celkem první pozitivní zprávy z vyšetření se stav nelepšil. Proto jsme se s Janou rozhodli, že letošní učinkování v cyklokrosu ukončíme.  Jednak z důvodu doléčení a především z pohledu  její nadále prioritní disciplíny Cross Country. Věřím, že v dalších letech Janča ještě vybojuje mnoho výborných výsledků i v cyklokrosu, ale nyní je pro nás nejdůležitější její zdravotní stav a možnost se připravit na další rok  závodění v kategorii U23 v XCO.

   

   

   

 • 29.10.2016

  Jana Czeczinkarová získala bronz na ME v cyklokrosu ve francouzském Pont-Chateau !

  IMG_3928.JPG

   

  Velkou gratulaci posíláme naší svěřenkyni Janičce Czeczinkarové  do Francie k zisku třetího místa a bronzové medaile v závodě  žen U23 v Pont-Chateau!!!  A poděkování reprezentačnímu trenéru cyklokrosu P. Dlaskovi, který nám pomáhá v technické a taktické přípravě Janči v terénu . 

   

   

   

   

   

 • 05.09.2016

  Cyklotrenink Kemp Techniky 2016 je opět po roce tady - Ostaš a opět Ostaš

  MSF_1655.JPG


přehled článků

Teorie tréninku

Rozhovory

Závody

Sportovní medicína

Cyklotrenink.com

Různé

Sportovní výživa


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači