Články

Články

 • 24.03.2014

  Cyklotrenink.com + Enervit = 1

  cyklotrenink_enervit.gif

  Cyklotrenink.com zahájil v letošním roce opět spolupráci se společností ENERVIT

  Po několikaleté odmlce máme opět tu čest pokačovat ve spolupráci s firmou, která je jasnou jedničkou pomyslného žebříčku kvality dodávaných podpůrných prostředků v oblasti vytrvalostních sportů.

  Proto naši vážení klienti budete mít možnost v průběhu několika následujících sezón používat kompletní sortiment této značky, se všemi výhodami, které vám přináší vámi využívaný program CYKLOTRENINK.COM.

  Své zájmy v cyklistickém prostředí spojily dvě firmy, představující naši domácí špičku v kvalitě poskytovaných služeb.

  Věříme, že naše spolupráce ukáže, že nekvalitní výrobky se nedají schovat do nízkých cen či jen velkého mediálního obalu. Kvalitní výživa s kvalitní tréninkovou přípravou sebou přináší i kvalitní výsledky.

  CYKLOTRENINK + ENERVIT = 1

 • 22.03.2014

  Pozdrav z týmového kempu našich klientů na Mallorce.

  foto1.jpg

  První dva  týmové kempy jsou za námi. Za 2x11 dní cyklistiky jsme najeli přes dva tisíce kilometrů. Program byl u obou kempu rámcově obdobný. Po příjezdu na hotel jsme účastníkům rozdali dresy ze speciální kolekce pro Mallorcu. Děkujeme výrobci dresů, brněnské společnosti Atex, za flexibilní přístup a rychlé vyřízení objednávky. Těšili jsme se na nezaměnitelnou modrou v kombinaci s fluo žlutou. Výsledek moc na fotkách neposoudíte, v reálu však dresy svítí na kilometry daleko... Dle parafráze z filmu Báječná léta pod psa: "Byli jsme vidět!".

   

   

   

 • 09.03.2014

  Zotavení a regenerace po výkonu II

  logo_enervit.jpg

  Co obsahuje tento díl:

  V tomto díle rozvíjíme problematiku zotavení a regenerace po výkonu z předchozího dílu o syntézu bílkovin po tréninku a o pohled na suplementaci aminokyselinami BCAA a glutamin.

 • 08.03.2014

  Zotavení a regenerace po výkonu I

  logo_enervit.jpg

   Co obsahuje tento díl:

  • co rozumíme pod pojmem regenerace
  • čím a jak optimálně doplnit svalový glykogen
  • důvody, proč nepodceňovat regeneraci


přehled článků

Teorie tréninku

Rozhovory

Závody

Sportovní medicína

Cyklotrenink.com

Různé

Sportovní výživa


partneři projektu:
EnervitEquinoxQuarq - měřiče výkonuAtex sportovní oblečeníPAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.Allsystem.czSweep Technical AdvanceVstup pro členy
zapamatovat na tomto počítači